Skip to main content

4 jednoduché kroky, s ktorými nič nepokazíte

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Aj napriek tomu, že muži budú vždy tým, čo z nich urobia ich ženy, mali by sa vedieť o seba postarať. Súčasný moderný muž to však nemá až tak jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Spojiť v jednom trendové oblečenie, príjemnú vôňu, upravené nechty a šarmantný úsmev je hneď niekoľko náročných veci naraz. Aby muž vedel, ako ulahodiť ženskému oku a ako sa cítiť neodolateľne, mal by poznať aspoň pár jednoduchých trikov.

  1. Dokonalú pleť môže mať aj muž

Nikdy sa nehoľte pod studenou vodou, pretože tá sťahuje póry. Pri použití horúcej, možno vlažnej vody sa póry naopak viac otvárajú, chĺpky sú jemnejšie a vďaka tomu sa dokonale oholíte. Používanie správnych pomôcok na holenie je pritom úplnou samozrejmosťou. Pleť treba pravidelne hydratovať, a to špeciálnymi krémom pre mužov. Ak sa hanbíte ich vyberať priamo v kamennej predajni na internete je každá drogéria online.

  1. Príjemná vôňa je základ

A to hlavne čo sa prirodzenej vône tela a výberu parfumu týka. Stáva sa, že po dlhšom používaní rovnakej značky prestane každý človek vnímať jej vôňu, a potom to začne preháňať. Úplne postačí parfum ľahko aplikovať na zápästie, za uši a pod krk. Môžete si byť istí, že osoba, s ktorou ste v kontakte určite príjemný závan ucíti. Pokiaľ je to kvalitná značka, platiť to bude dvojnásobne. Ak sa  vyberiete na lov do prírody a budete testovať zakúpené poľovnícke potreby, používajte vôňu tela len prirodzenú.

  1. Sprchový gél alebo šampón

Možno si poviete, že je to úplne jedno, ale nie je. Šampón obsahuje zložky na odmastenie vlasov a tie nie sú vhodné na pokožku tela. Naopak, sprchový gél vás hydratuje a ponecháva na koži tela prirodzené oleje. Takže sa oddnes vyhnite typom 2 v 1, aj keď je dnes reklama veľmi účinná a presvedčí vás o vhodnosti, vždy si to radšej premyslite.

  1. Vlasová kozmetika

Dbajte na to, aby vlasy neboli mastné, neučesané a nepôsobili dojmom, že sa o ne nestaráte. Stačí čas od času použiť hrebeň, trošku stylingu s použitím fixačných masiek a gélov a dokonalý účes je na svete. Vlasová kozmetika je dostupná aj pre špecifické potreby, vieme že nejeden muž trpí.

 

- PR článok

Prečítané: 6312x
Späť hore