Ako na moderný účes?

| menworld.sk | Ako vyzerať

Ktorý muž by nechcel byť  objektom túžby?  Vykročiť na verejnosť so silným sebavedomím  vďaka svojmu imidžu a celú dobu prijímať neporierateľné lichôtky?

Dnešný muž je o mnoho náročnejší ako býval niekedy, má svoj životný štýl a jeho štýl by mal vždy vytvárať svoju vlastnú značku.
Jedným z hlavných predpokladov moderného muža je osobitý účes. Vlasy o každom človeku povedia veľa zásadných vecí. V tomto článku sa teda zameriame na styling vlasov každého z nás a ukážeme si ako dosiahnúť zaujímavé účesy pomocou krátkych inštruktážnych videií.  Ako pomocníkov sme si zvolili širokú škálu produktov značky Hanz de Fuko-

1)    Štrukturovaný účes pre krátke a stredne dlhé vlasy
Pre každodenný štrukturovaný účes doporučujeme produkt Sponge Vax. Pomocou tohto prípravku bude váš účes pružný a pevný s dlhotrvajúcim matným efektom. Podobné vlastnosti ako Sponge Vax má produkt Hybridized Vax, s tým rozdielom, že je vytvorený na vodnom základe a teda  dáva vlasom výsledný saténový lesk. Pre extra pevný účes s mokrým vzhľadom môžeme použiť gel Triq. Ak máte jemné alebo mastné vlasy, doporučujeme pred finálnou úpravou naniesť produkt Quicksand, ktorý dodá vlasom požadovaný objem a pohltí nežiadúcu mastnotu. Tento produkt sa može použiť aj samostatne. Účes sa môže pretvárať po celý deň.

Pozrie si video ako na to

2)    Sktrotenie dlhších vlasov
Ak máte dlhšie vlasy a neviete si dať s nimi poradiť, doporučujeme vám práve použiť  styling s pružným efektom. Túto vlastnosť poskytuje práve produkt  Schneme Cream.  Po nanesení prípravku získate pevný účes s prírodným vzhľadom bez nežiaducej mastnoty. Ako adekvátnu náhradu Schneme Cream môžete použiť produkt Modify Pomade, ktorý je o trochu pevnejší. Táto pomáda ďalej zaisťuje ultra jemný vzhľad a dlhotrvajúce spevnenie. Pre skrotenie dlhších vlasov s mokrým efektom môžeme opäť nasadiť gel Triq. Tieto produkty sa dobre doplňujú so spoločným používaním vyššie uvedených produktov.

Prečítané: 19917x
Späť hore
Vyberáme

Viac tepla a menej nákladov za energie?

Dosiahnuť tento ideálny stav je v našich podmienkach často náročné. Už o pár dní sa ale...

Čerpadlá – zásady používania

V dnešnej dobe máme pomerne široké zastúpenie najrôznejších čerpadiel. Vybrať si vieme ...

Objednajte sa k lekárovi z pohodlia domova

Dnešná doba prináša moderné riešenia a výnimkou nie je ani objednanie sa k lekárovi z p...