Hľadáte štýlový batoh? Inšpirujte sa

Praktické a dizajnové, športové aj aktovkové. Každý má svoj štýl a ak neradi nosíte batohy, niektoré modely vás možno presvedčia a prehodnotíte svoj názor. Tu sú naše tipy.

1. Marc od Marc Jacobs, pruhovaný batoh

Zábavný a prepracovaný, ľahký a zároveň s dostačujúcim vnútorným priestorom. Dostatočne vhodný pre nosenie do posilňovne ale zmestíte doň aj svoj notebook a ostatné potrebné veci.

Približná cena: 130€

2. Master-Piece

Zaujímavý a trochu neobvyklý, batoh od japonského výrobcu spája luxusné a ležérne, kombináciou mäkkých farebných materiálov plátna a kože. Batoh je aj pohodlný vďaka vypchatému zadnému panelu a pocit bezpečnosti dodáva upevňovacie pútko v hornej časti.

Približná cena je 290€

3. Eastpak Blonton

Asi žiaden výber batohov by sa nezaobišiel bez značky Eastpak, priekopníkom od založenia v roku 1967. Výber je takmer bezkonkurenčný. Tento model má zaujímavú námornícku modrú farbu so šnúrkou pripomínajúcou lano s koženým prvkom a retro štýlom.

Približná cena: 60€

4. ASOS batoh

Pre milovníkov minimalizmu ako stvorené, kožený a moderný vzhľad v žiarivej bielej farbe. Batoh je cenovo dostupný, má polstrované popruhy a samostatné vrecko.

Približná cena: 35€

5. Sandqvist - kožený batoh

Švédska luxusná taška za rozumnú cenu. Pre muža, podnikateľa, ktorý ocení tvary vhodné na uskladnenie dokumentov, celkom tak dokáže nahradiť kufrík a zachovať si svoj štýl.

Približná cena: 290€

6. Mi-Pac

Mäkký na dotyk so semišovým efektom pôsobí príjemné na pohľad, kontrastný prvok je doplnení zlatým zipsom. Určený najmä pre športový mestský typ.

7. Brooks England

Čisté línie, elegantné hrany a minimalistická konštrukcia, to všetko obsahuje tento model. Ideálne pre menšiu záťaž, ako kniha alebo bežné každodenné potreby. Farba a dizajn zaručia že sa za vami bud ľudia otáčať.

Približná cena je 295€

 

Write a comment...
0 awesome comments!