Skip to main content

Holenie tela, áno, či nie?

| menworld.sk | Ako vyzerať
holenie celého tela

Veľa zvykov ktoré boli niekedy prijateľné len pre ženy, sa stali úplne normálnymi aj pre mužov. Mnohí sa cítia čudne keď sa dostatočne nepostarajú o svoje vlasy, teraz je tu nová oblasť, ktorá stojí za zváženie, ako sa o ňu postarať. Starostlivosť o telo, nazývané aj "manscaping", sa stal fenomén medzi ľuďmi, ktorí sa chcú cítiť a vyzerať čo najlepšie.

Ale skôr, ako budete šalieť s britvou, zvážte, čo si o tom myslí vaša partnerka. Pokiaľ ide o ochlpenie na tele, hranica medzi sexy a otrasné, je veľmi tenká.

PODPAZUŠIE

Väčšina mužov s ochlpením v podpazuší nič nerobí, čo aj niektoré ženy očakávajú. To ale neznamená, že by ste mali podpazušie premeniť na neudržiavanú džungľu. Udržujte ochlpenie podpazušia aspoň v rozumnej dĺžke, vyzerá tak lepšie, budete sa menej potiť a budete sa cítiť lepšie.

HRUDNÍK

Veľa žien má rada ochlpenie na hrudi, ale väčšina sa tomu snaží vyhnúť. Pre tento typ žien si ochlpenie zastrihávajte napríklad strojčekom na vlasy. Na druhej strane, existujú ženy ktoré vyžadujú dokonale hladkú hruď. Ak sa chystáte touto cestou, berte na vedomie že pravidelné holenie zanechá strnisko, ktoré pre vás a vašu partnerku nemusí byť príjemné. Pre dlhšie trvajúci efekt skúste navštíviť kozmetický salón.

OHOLIŤ SA VŠADE

Jediní muži, ktorí by mali zvážiť oholenie celého tela sú cyklisti alebo plavci. Ak to nerobíte pre zvýšenie rýchlosti, je to trochu divné. Ak nemáte v úmysle oholiť si aj genitálie, neholte si ani nohy. Chlpatá časť pri hladkej vyzerá dosť smiešne.

RAMENÁ

Ženy sa zhodujú, že chlpy na chrbte a ramenách sú pri najmenšom nevzhľadné. Neexistuje síce logický dôvod, prečo sa ženám páčia chlpaté hrude, bujné vlasy ale ramená a chrbát nie. Urobte jej láskavosť, zbavte sa neželaného ochlpenia na chrbte.

UPRAVTE TO AJ DOLE

Rovnako ako aj vy, oceníte čistý "priestor" vašej priateľky, tak aj ona bude mať radosť vidieť vás upraveného. Čokoľvek, čo v nej prebudí nadšenie aby vás tam dole navštívila, by sa malo urobiť dôkladne. Dajte pozor aj na vzhľad a úpravu. Udržanie svojho ochlpenia pod kontrolou tiež pomáha pri odstraňovaní nepríjemných pachov.

OHOLENÉ TVARY

V prípade, že ste prehrali stávku s kamarátmi a teraz si musíte vyholiť na hrudi trojuholník alebo šípku, berte na vedomie aj reakciu vašej polovičky. Ona nebude chápať prečo ste to spravili a určite s týmto vaším výzorom na kúpalisko nepôjde.

TO, ČO ŽENY CHCÚ

Nie je nutné, aby ste si oholili len to, čo chce vaša žena, aj keď je dobré vziať do úvahy jej názor. Pokiaľ si chcete oholiť na hladko oblasť genitálií, preto, že sa tak cítite dobre, tak to urobte. Ak by ste holenie prehnali a vyzerali smiešne, pamätajte, že tak ako vlasy, rovnako dorastie aj ochlpenie na tele.

Prečítané: 20224x
Späť hore