Skip to main content

Najlepšia pánska vôňa: Valentino Uomo

| manworld.sk | Ako vyzerať

Ocenenie FiFi je každoročná udalosť, ktorá sa tento rok konala 7. apríla v Paríži, verejnosť sa tak dozvedela mená tých najlepších parfumov za rok 2014.

Tri vône, ktoré medzi ostatnými vystupovali ako mimoriadne sú, Valentino Uomo od Valentino, Black Opium od Yves Saint Laurent a L’Homme Idéal od Guerlain.

23. ročník odovzdávania týchto sa zúčastnilo viac ako 470 filmových profesionálov a novinárov, ktorí si nenechali ujsť slávnostnú večeru a zároveň boli priamo pri zverejnení víťazov. Celkovo bolo odovzdaných šestnásť cien, vrátane novej FiFi d’Or - za najlepší obal, vôňu a kampaň. porota bola zložená z popredných osobností z oblasti umenia a kultúry, ktorej predsedal svetovo známy, Jean Paul Gaultier.

Valentino Uomo získal cenu za najlepší pánsky parfém a cenu za najlepší dizajn. Black Opium od YSL sa stala najlepšou dámskou vôňou a tiež získala cenu za najlepšiu marketingovú stratégiu. Najlepšiu trojku uzatvára Idéal od Guerlain, získala cenu divákov FiFi za najlepšiu vôňu a cenu za reklamnú stratégiu v pánskej kategórií.

Zdroj: luxuo.com

Prečítané: 15642x
Späť hore
Vyberáme

3 najčastejšie poruchy zraku

Dobré oči v dnešnej dobe počítačov nie sú samozrejmosťou. Počet nositeľov okuliarov  a ...

Chýba vám poriadna mašina? Vaše problémy môže vyriešiť montážna plošina

Pracovný proces založený na vysokej efektivite potrebuje niekoľko zložiek. V prvom rade...

Lamborghini na "každý deň"

Automobilka Lamborghini tento týždeň oznámila, že zvažuje pridania modelu, ktorý bude u...