Pánska spodná bielizeň

Základná každodenná rutina, spodná bielizeň. Prečo väčšina mužov nerada nakupuje spodnú bielizeň? Môže to byť predsa ten najlepší darček, ktorý dáte sami sebe.

Vymeňte staré

Počuli sme o štatistike, ktorá tvrdí, že mužom trvá približne osem rokov pokiaľ vymenia zásobu spodného prádla. Či je to pravda alebo nie (dúfame že nie) a bez ohľadu na to ako dlho to trvá, zahoďte staré do koša. Kvalitná bielizeň je pre vás drahá? Možno. Ale opotrebená spodná bielizeň neveští nič dobré. A pokiaľ ide o vaše boxery ešte z internátu, odložte ich už raz a navždy.

Celá kolekcia

Muži by mali mať minimálne 10 kusov bielizne, na každý deň v týždni, plus ďalšie dva na víkendové noci a ďalšiu na, ehm, v prípade núdze. Pre aktívnych ľudí, športovcov, nadšencov cvičenia a turistiky ešte niekoľko ďalších, aby vyhoveli ich potrebám.

Nájdite svoju značku

Rôznorodosť je korením života, pokiaľ nepríde na pánsku spodnú bielizeň. Tu môže byť ťažké nájsť značku, ktorá by vám plne vyhovovala, nie príliš tesné ani príliš voľné. Ale raz sa stane, že narazíte na ten správny druh a v tom prípade je dobré zásobiť sa. Iste, môžete mať rôzne farby, super pohodlné eko-šetrné materiály, ale najlepšie je ostať verný jednej značke, tej ktorú poznáte. Okrem toho, ušetríte tak čas pri nákupe.

Noste rôzne štýly

Takže, keď už máte vybranú značku, je čas rozšíriť sortiment pre rôzne činnosti. Krátka bielizeň poskytuje podporu v každej situácii, ale niekedy je jednoducho potrebné dať "veciam" voľnosť a pred spaním si dať boxery. Majte vždy pripravení každý typ, nikdy neviete kedy ho môžete potrebovať.

Pravidelné pranie

Vedeli ste, že špinavé spodky môžu niesť až gram výkalov? Hrozné, ale na šťastie netreba nosiť žiadne plienky. Perte spodnú bielizeň po každom nosení.

Nechoďte na "ostro"

Na divoko, na ostro, voľne, hovorte tomu ako chcete ale dištancovať sa od spodnej bielizne by ste nemali. Vánok tam dole v horúcom letnom dni je určite príjemný, no riziko zdvihnutia stožiaru na verejnosti je príliš vysoké, nehovoriac o baktériách, ktoré sa trením dostávajú priamo na oblečenie.

Nenoste boxery pod nohavice

Boxery majú právoplatné miesto vo vašej kolekcii prádla, sú skvelé na spanie a dajú sa nosiť s džínsami. No obliecť si boxery pod nohavice, ktoré máte ušité na mieru alebo jemne priliehavé, nie je zďaleka lichotivé.
 

Pamätajte, čím lepšie vaša spodná bielizeň vyzerá, tým väčšia šanca že ju bude chcieť dať dole.

Write a comment...
0 awesome comments!