Pánske bundy: Zima

| menworld.sk | Ako vyzerať

Páni, je čas zababušiť sa. Ale ak ste ako väčšina ľudí, pravdepodobne ani vy ešte nemáte kúpenú zimnú bundu. Iste, dá sa použiť minuloročná bunda, je pekná. Ale čo by ste povedali na povzbudenie vášho šatníka tohtoročným modelom? Pozreli sme sa na ponuku obchodných domov, internetových obchodov a nákupných sietí. Najlepšie zo všetkého je, že rozpočet by mal stačiť každému.

GANT MICHAEL BASTIAN - Polstrovaná vetrovka

Barneys.comPre každého, kto nechce aby mu fúkalo pod rukávy. Jednoduchá skladba, vysoký golier a polstrovanie poskytujú osobitnú ochranu. Je to vetrovka, ktorá skutočne chráni proti vetru.

 

 

 

 

BUNDA BELFAST BRAD

jcrew.comDažďom nasiaknuté britské zimy urobili z angličanov odborníkov. Bunda v štýle 80. rokov, inšpirovaná motorkárskou koženou bundou. Jemný voskový povrch zabezpečí rýchle vyschnutie.

 

 

 

 

J. CREW VLNENÁ DLHÁ BUNDA

jcrew.comJ. Crew sa stal kráľom kombinácií tým, že predáva všetko cez saká, hodinky alebo topánky. V posledných rokoch prešla značka niekoľkými zmenami, výsledkom je kolekcia ktorá zanecháva konkurenciu ďaleko za sebou. Bunda je moderná a pritom tradičná so štyrmi vreckami. Na šťastie, táto verzia prišla s modro-šedou farebnou kombináciou vzoru, určite si spomínate na červené kombinácie, ktoré boli ako tŕň v oku.

 

 

 

LEVI´S

Levi.comAmerický štýl rodáka z Alabamy, na miesto veľkých a mohutných búnd, prináša viac mladistvý sofistikovaný vzhľad. Kombinácia vlny a kože dodáva čistejší vzhľad tejto známej značky.

 

 

 

 

POLSTROVANÁ BUNDA STEVEN ALAN

Barneys.comDizajnér Steven Alan založil svoje malé impérium v New Yorku, výrazné gombíky, bavlna a pokrčený vzhľad. Toto je najnovší prírastok, estetická bunda v zelenej armádnej farbe z ľahko umývatelľného materiálu.

 

 

 

 

BUNDA GAP UTILITY

Gap.comJe pekné vrátiť sa ku starej bunde kúpou novej. Našťastie návrhár Patrick Robinson vytvoril bundu z bavlnenej látky so skrytou kapucňou, je dokonale pripravená zvládnuť chladné počasie.

 

 

 

 

LANDS´ END CANVAS 1963 RIFLOVÁ BUNDA

LandsEnd.comVo svete módy sa povráva o návrate riflových búnd, ale pravdou je, že nikdy sa úplne nevytratili. V poslednom vydaní Lands´End dostanete originálnu bundu so spodným lemom. Ale pozor, nekombinujte bundu s riflami, bude to vyzerať ako by ste šli na ródeo, skúste kombináciu s khaki nohavicami alebo mežestrákmi.

Prečítané: 17764x
Späť hore
Vyberáme

Ako zorganizovať podujatie, ak vo vašom kraji alebo meste platia obmedzenia?

Verejný život sa ani nie pred mesiacom naplno zastavil takmer na celom svete. Žiadne sp...

Doprajte svojmu telu a zmyslom intímny relax a príjemné uvoľnenie

Stav našej psychiky a jednotlivých zmyslov je na bode mrazu nielen v piatok po práci, a...

Galéria kvetín vyžehlí všetky vaše resty

Kvet - to je jeden z najobľúbenejších darčekov žien všetkých vekových skupín. Komunikác...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk