Skip to main content

Pánske bundy: Zima

| menworld.sk | Ako vyzerať

Páni, je čas zababušiť sa. Ale ak ste ako väčšina ľudí, pravdepodobne ani vy ešte nemáte kúpenú zimnú bundu. Iste, dá sa použiť minuloročná bunda, je pekná. Ale čo by ste povedali na povzbudenie vášho šatníka tohtoročným modelom? Pozreli sme sa na ponuku obchodných domov, internetových obchodov a nákupných sietí. Najlepšie zo všetkého je, že rozpočet by mal stačiť každému.

GANT MICHAEL BASTIAN - Polstrovaná vetrovkPre každého, kto nechce aby mu fúkalo pod rukávy. Jednoduchá skladba, vysoký golier a polstrovanie poskytujú osobitnú ochranu. Je to vetrovka, ktorá skutočne chráni proti vetru.

BUNDA BELFAST BRAD

Dažďom nasiaknuté britské zimy urobili z angličanov odborníkov. Bunda v štýle 80. rokov, inšpirovaná motorkárskou koženou bundou. Jemný voskový povrch zabezpečí rýchle vyschnutie.

J. CREW VLNENÁ DLHÁ BUNDA

J. Crew sa stal kráľom kombinácií tým, že predáva všetko cez saká, hodinky alebo topánky. V posledných rokoch prešla značka niekoľkými zmenami, výsledkom je kolekcia ktorá zanecháva konkurenciu ďaleko za sebou. Bunda je moderná a pritom tradičná so štyrmi vreckami. Na šťastie, táto verzia prišla s modro-šedou farebnou kombináciou vzoru, určite si spomínate na červené kombinácie, ktoré boli ako tŕň v oku.

LEVI´S

Americký štýl rodáka z Alabamy, na miesto veľkých a mohutných búnd, prináša viac mladistvý sofistikovaný vzhľad. Kombinácia vlny a kože dodáva čistejší vzhľad tejto známej značky.

POLSTROVANÁ BUNDA STEVEN ALAN

Dizajnér Steven Alan založil svoje malé impérium v New Yorku, výrazné gombíky, bavlna a pokrčený vzhľad. Toto je najnovší prírastok, estetická bunda v zelenej armádnej farbe z ľahko umývatelľného materiálu.

BUNDA GAP UTILITY

Je pekné vrátiť sa ku starej bunde kúpou novej. Našťastie návrhár Patrick Robinson vytvoril bundu z bavlnenej látky so skrytou kapucňou, je dokonale pripravená zvládnuť chladné počasie.

LANDS´ END CANVAS 1963 RIFLOVÁ BUNDA

Vo svete módy sa povráva o návrate riflových búnd, ale pravdou je, že nikdy sa úplne nevytratili. V poslednom vydaní Lands´End dostanete originálnu bundu so spodným lemom. Ale pozor, nekombinujte bundu s riflami, bude to vyzerať ako by ste šli na ródeo, skúste kombináciu s khaki nohavicami alebo mežestrákmi.

Prečítané: 17969x
Späť hore