Skip to main content

Pravidlo udržiavania: zastrihávanie

| menworld.sk | Ako vyzerať
zastrihávanie, chlpy

Môžete si kúpiť drahé obleky a doplnky, ale ak sa o seba nestaráte, potom ste len drahá výkladná skriňa s lacnou vôňou. Každý človek musí mať vytvorený základný režim starostlivosti o seba, ktorý udržiava jeho celkový prospešný stav.

Skutoční muži posilňujú, používajú pleťové vody, mydlá a krémy aby boli pre ženy atraktívnejší. A funguje to! Čítajte ďalej a nájdete vzorku pokynov ktoré vás udržia v hre.

PRAKTICKÉ ZÁKLADY HYGIENY

Nájdite si čas na vaše vlasy, chlpy v nose či iné ochlpenie. Pravidelne navštevujte holiča (aspoň raz za 4 až 6 týždňov) aby vás účes neostal "lenivý". Nezabúdajte ani na údržbu nechtov, netreba na to nič špeciálneho, stačia vám základne nástroje na udržanie čistých a krátkych nechtov. Vynechať sprchu jednoducho nie je povolené. Na význam druhej sprchy vo večerných hodinách by ste nemali zabúdať. Je pre ňu dôležité, či vaše telo a vlasy voňajú.

NAUČTE SA SPRÁVNE OHOLIŤ

Pena a jednoduchá žiletka môžu fungovať dobre, pokiaľ ste strávili noc v medzinárodnej odletovej hale, ale musíte urobiť viac, ak čakáte zdravý výzor v dlhodobom horizonte.

Začnite s tradičným pred - holiacim rituálom horúceho uteráku. Ďalej, pred holením použite prírodný olej. Je veľmi dôležitý najmä pokiaľ používate elektrický holiaci strojček.

Skutočné tajomstvo dokonalého oholenia je v kvalite peny alebo krému, ktorý používate. Vyvarujte sa lacných výrobkov a chemických prísad. Odstránenie tenkej vrstvy pokožky pri hoholení je asi to posledné, čo by ste chceli. Ak dávate prednosť elektrickému holiacemu strojčeku, ktorý používa veľa mužov pre nepotrebnosť vody a uchránilo tak pokožku pred ostrou čepeľou, budete musieť strojček pravidelne čistiť olejom.

Potom, bez ohľadu na to či ste použili elektrický alebo klasický holiaci strojček, použite hydratačný balzám po holení. Najlepšie sú aloe spolu s vitamínmi a minerálmi, pokožku chránia po celý deň.

STAROSTLIVOSŤ O TVÁR

Áno páni, v skutočnosti hráte dôležitú úlohu tým, že udržiavate svoju tvár zdravú. Moderní ľudia nemôžu žiť len s mydlom a vodou, skončili by tak s popraskanou a porušenou kožou. Nasledujúce tri položky tvoria základ zdravého výzoru: čistiace prostriedky, tonery a hydratačné krémy. Čistenie tváre je jednoduché, ako klasické umytie mydlom pre odstránenie nečistoty a špiny, ktorá sa počas dňa usadila vo vašich póroch. Toner zúži pokožku a stane sa tak tvrdšia a prenikavejšia pre hydratačný krém. Suchá a praskajúca koža umožňuje preniknutie baktérií a nečistôt do tela. Čistá a hydratovaná koža je v prvej línii v obrane proti vonkajším vplyvom - tiež je oveľa príťažlivejšia pre ženy.

ODLUPOVANIE PRE KRAJŠIU PLEŤ

Pomôžte vašej pokožke omladnúť, stačí odstrániť odumreté bunky z pokožky čistiacim prostriedkom. Nemusíte to robiť každý deň, pár krát do týždňa bude stačiť. Pre hĺbkové odlupovanie použite pleťovú masku, je mäkká a stvrdne priamo na tvári, následne ju stačí zmyť. Zvážte tiež granulovaný peeling na tvár, môžete ho použiť v sprche a opláchnuť čistou vodou každý druhý deň.

VYBERTE SI SPRÁVNU KOLÍNSKU

Výber správnej kolínskej vody môže chvíľu trvať. Najprv zvážte typ vašej pokožky, mastná pleť reaguje nepriaznivo na silnú vôňu, pačuli a pižmo sa dobre kombinujú s kvetinovými a citrusovými vôňami.

Ak máte citlivú pokožku, mali by ste sa vyvarovať lacnejším kolínskym, ktoré obsahujú prísady. Dajte prednosť ekologickým výrobcom a v prípade suchšej pokožky ťažším vôňam.

Nezáleží na tom, aký typ je pre vás najvýhodnejší, budete sa musieť vyhnúť nutkaniu nakupovať nepremyslene pri rýchlom prechode cez drogériu. Najlepším spôsobom, ako si kúpiť novú kolínsku je, prečítať si radu na internete ešte pred tým, ako idete na nákup. Potom, čo v obchode skúsite vzorku na zápästie, chodťe na kávu alebo sa prejdite po obchodnom centre, budete cítiť ako zreje spolu s vašou prirodzenou vôňou kože. Ak vám bude vyhovovať, potom by ste ju mali kúpiť.

Prezentácia svetu začína vlastnou starostlivosťou. Nezabúdajte ani na starostlivosť o pery, odstraňovanie ochlpenia hore, ale aj "dole". Možno teraz rozmýšľate, že na takú starostlivosť treba urobiť veľký nákup v drogérii, ale môžete tak vyzerať lepšie ešte dne

Prečítané: 11099x
Späť hore