Skip to main content

Toto sú najluxusnejšie pánske vône, v bežnej parfumérií ich nehľadaj.

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Všetci vieme, že vysoká cena sa nemusí zhodovať s kvalitou výrobku. Napriek tomu, je veľa dôvodov prečo sa rozhodnúť investovať do kvalitnej vône. Vďaka vysokým cenám sa luxusné vône vyrábajú v pomerne malých množstvách a ich distribúcia je často obmedzovaná. To znamená, že je len málo pravdepodobné, že stretneš iného muža, ktorý používa rovnaký produkt.

Tieto parfumy väčšinou obchádzajú komerčné obmedzenia a tvorcovia majú voľnú ruku v používaní tých najjemnejších prísad a ponúknu veľmi originálny výsledok - je to alternatíva k bežným obchodným značkám. Veľa mužov chce používať vône, ktoré sa líšia od ostatných, dostupných v bežnej predajnej sieti, ak medzi nich patríš aj ty, čítaj ďalej.

Hermès Cuir D'Ang

Opisuje sa ako jedna z najzachovalejších vôní, ktoré sa kedy vyrábali. Je ideálna pre fanúšikov sexy kožovitých vôní, ktorý hľadajú niečo oveľa rafinovanejšie, komplexnejšie a jemnejšie. Cena vône je približne 300€.

Roja Parfums Vetive

Nesporným kráľom britských luxusných parfumov spoločnosti Roja Dove, ktorá prináša parfumy v hodnote 2900€. Našťastie, Vetiver Pure Homme, prichádza v dostupnejšej cene približne 400€. Vôňa je teplá, korenistá a dymová. Dlhotrvajúca kožovitá vôňa je prenikavá, ale veľmi príjemná.

Amouage Bracken Ma

Inšpirácia z krajiny Ománskeho sultanátu. Luxusný kúpeľný dom Amounage, je známy pre použitie vysokokvalitných surovín, ako sú vzácne strieborné kadidlá. Spoluzakladateľ spoločnosti The Parfume Society hovorí, že Bracken Man, je jeden z jeho najlepších výtvorov, vôňu opisuje ako božskú a tajomnú. Cena sa pohybuje na úrovni 250€.

Creed Avents

Creed vône sú ako albumy Davida Bowieho, každý má svoje obľúbené, ale existujú také, ktoré prevyšujú ostatné. Originálny Vetiver je sladký a dymový, zatiaľ čo Green Irish Tweed, je kvetinový, zelený a drevitý - ale pravdepodobne je to najdostupnejší Aventus. Creed má šťavnatú, teplú, a drevitú vôňu, je v cene od 250€.

Clive Christian 1872 (pre mužov)

Len málo spoločností urobilo viac pre popularizáciu luxusných parfumov vo Veľkej Británii ako Clive Christian. Známy pre nádherné fľašky s vynikajúcim obsahom, vôňa No.1 bola kedysi vyhlásená za "najdrahší svetový parfum". Pánske edícia z roku 1872 je čerstvá, citrusová a pikantná s trávnatými tónmi a silnou dávkou santalového dreva. Cena začína od 400€.

Prečítané: 8857x
Späť hore