Skip to main content

Týchto 5 doplnkov z teba urobí štýlového motoristu!

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Aby si si jazdu užil ešte viac a popritom pôsobil štýlovým dojmom, predstavíme ti pár módnych doplnkov, ktoré z teba urobia štýlového jazdca. Koniec koncov, každý potrebuje vhodnú obuv, okuliare či oblečenie, nie len aby sa cítil pohodlne, ale aby aj dobre vyzeral. Týchto pár doplnkov je navrhnutých tak, aby zlepšili zážitok z jazdy a zároveň vyzerali elegantne.

Hodinky Bugatti

Hodinky Bugatti super sport od Parmigiani Fleurier, sú hodinky vo vysokej kategórií, ktorých cena je viac ako 500 000 Eur. Hodinky Bugatti sú výlučne mechanické s dvomi ciferníkmi, pričom druhý má šikmé umiestnenie o 90 stupňov. Toto zošikmenie je prispôsobené pre vodičov tak, aby videli na ciferník aj bez upustenia volantu. Hodinky boli prvý krát uvedené na trh v roku 2010, pri príležitosti osláv modelu Bugatti Veyron 16.4 Super Sport.

Obuv

Salvatore Ferragamo vylepšili topánky klasického vodiča, hadia koža dodáva štýl mokasínam Gancio. Topánky sú vyrobené v Taliansku a majú ručne šité detaily, obuv ju pevná a napriek tomu veľmi pohodlná. Cena presahuje niečo cez 900 €.

Slnečné okuliare

Jeden z najúspešnejších modelov od Porsche design vo svojej klasickej kolekcii. Štýlové, retro, unisex okuliare boli vytvorené a určené špeciálne pre jazdu. Tenký titánový rám umožňuje nerušený periférny výhľad a polarizované polykarbonátové sklá efektívne znižujú oslnenie slnkom alebo svetlometov oproti idúcich vozidiel.

Rukavice

Rukavice "The Steve" sú inšpirované legendárnym Stevom McQueenom. Rukavice sú ručne robené z jemnej ovčej kože z Etiópie. Bez podšívky majú lepšiu priľnavosť a pomáhajú pri kontrole riadenia, najmä pri vyšších rýchlostiach. Len nedávno boli predstavené aj ďalšie farby, gaštanová, slonovinová a šedá. Ceny začínajú na 120 €, pri zákazkovej výrobe na mieru od 540 €. (hestra)

Kožená bunda

Rafinovaná verzia klasickej koženej bundy pre každodenné použite, Hermès ponúka z teľacej kože so saténovou podšívkou v cene približne 14 000 €.

Prečítané: 6938x
Späť hore
Vyberáme

Tvárou Emporio Armani pre spodnú bielizeň sa stal čech Tomáš Skoloudík

V zajatí šošovky fotografa Giampaola Sguara sa stal český model Tomáš Skoloudík. Na čie...

Viac tepla a menej nákladov za energie?

Dosiahnuť tento ideálny stav je v našich podmienkach často náročné. Už o pár dní sa ale...

Oblečenie pre nízkych mužov

Hľadáte to správne oblečenie? Strih, farebné kombinácie, látky, značky? Poradíme vám, č...