Skip to main content

Vytvorte si dokonalý outfit

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Základný kúsok pánskeho šatníka

Hádam nenájdeme muža, ktorý by nemal vo svojom šatníku aspoň jednu mikinu. Nosia ich už chlapci v mladšom veku, tínedžeri, mladí muži a rovnako aj páni vo svojich rokoch. Tak, ako isté kúsky oblečenia neodmysliteľne patria k ženám, rovnako je to aj s mikinami u mužov.

Koľkí z vás vedia, prečo je práve mikina mikinou? Odkiaľ sa vzal jej názov? No predsa od kreslenej a veľmi roztomilej postavičky Mickeyho Mousa – myšiaka Mikiho, ktorý sa objavil na prvých kúskoch tohto pánskeho odevu. A tak sa zrodila jednoducho mikina. Jej éra nastáva cca v 20.rokoch 20. storočia a kraľuje dodnes.

Muži milujú jej všestrannosť

Pánske mikiny sú najvyhľadávanejším a veľmi obľúbeným kúskom, ktorý nechýba v šatníku muža akéhokoľvek veku. Každý sa rád vo voľnom čase oblieka pohodlne a niekto ležérnym športovým štýlom vyjadruje svoju osobnosť. Príťažlivosť mikiny spočíva aj v tom, že ju možno využiť na viaceré príležitosti. Hodí sa veľmi dobre na prechádzku s deťmi, do posilňovne alebo na rande či na stretnutie s priateľmi. Dokonca si ju môžete obliecť aj do práce k rifliam, ak Vám to Vaše zamestnanie umožňuje. Ide teda o univerzálny kúsok pánskeho oblečenia, ktorý je dobré mať vždy po ruke. Za pozornosť určite stoja pánske mikiny Tommy Jeans, ktorým jednoducho neodoláte! Získajú si Vás svojou kvalitou a príjemným materiálom.

Buďte štýloví a originálni

Ponuka pánskych mikín ničím nezaostáva za ponukou iných druhov oblečenia, no niekedy bohatý výber predstavuje pre nás ťažšie rozhodovanie. Veď ani mikiny nie sú jedného štýlu, strihu a farby. Každá jedna je svojím spôsobom originálna. Či už ide o mikinu cez hlavu alebo na zips, s kapucňou alebo bez nej, môžeme povedať, že ide o naozaj zaujímavý kúsok, ktorý sadne každému mužovi.

Mikinám praje najmä prechodné obdobie-jar a jeseň, kedy ju možno nosiť ako vrchnú časť odevu. Tak majú všetci správni chlapi možnosť vyniknúť každý v tej svojej. A ak si k štýlovej mikine obujete napríklad pánske tenisky Jordan, tak dokonalý outfit bude na svete!

Ak si túžite obohatiť svoj šatník o nové moderné kúsky alebo ešte nemáte v ňom žiadnu mikinu, tak neváhajte. Teraz je ten pravý čas na zmenu! Nech si už vyberiete akúkoľvek, čo do strihu a farby, vedzte, že žiadnou mikinou nemôžete nič pokaziť. Práve naopak! Budete určite milo prekvapení z pozornosti Vášho okolia, ak vyrazíte do ulíc vo svojej mikine. 

Prečítané: 4884x
Späť hore
Vyberáme

Ako znížiť škody spôsobené sedavou prácou?

Každý z nás už určite počul, že sedavá práca je veľmi škodlivá. Čo však robiť, ak je pr...

Pánske bundy: Zima

Páni, je čas zababušiť sa. Ale ak ste ako väčšina ľudí, pravdepodobne ani vy ešte nemát...

Poistite si bezpečnosť auta na cestách lepším svetlom

Každý, kto sa vydá na cestu autom, sa z nej chce vrátiť bezpečne domov. Veď auto patrí ...