Chcete podnikať bez obmedzení?

| Manworld.sk | Biznis

V podnikateľskej sfére možno aj na Vás čaká veľký úspech, no s istotou sa budete musieť popasovať aj s viacerými prekážkami, ktoré sami neovplyvníte.

Štát zasahuje do všetkých oblastí. Podnikanie nie je výnimkou, no a hlavným dôvodom je skutočnosť, že chce získať čo možno najviac peňazí na svoje fungovanie. Podnikatelia sa tak javia ako ideálny zdroj príjmu, veď majú vysoké zisky a najmä v minulosti si svoje náklady uplatňovali tak, že platili minimálne dane.

Trh sa však mení a najmä v posledných mesiacoch, či rokoch sa však rozmohlo aj viacero neplatičov. Na ich stíhanie už štátne orgány až tak prísne nedohliadajú a často po drobnej úhrade toho najnutnejšieho, môžu začať od znova. Nepríjemný dopad to má prirodzene na ostatných podnikateľov, ktorí sú nútení s nimi spolupracovať. Nie vždy totiž hneď na začiatku odhalíte, že od takejto spoločnosti tak skoro neuvidíte ani cent. Svoje vlastné záväzky však platiť musíte, a tak sa veľmi skoro do závažných problémov môže dostať aj Vaše firma.

Asi najviac však vie nahnevať fakt, že aj keď štátu platíte nemalé dane a odvody, svojej pravdy sa nedovoláte a ešte sú Vám sťažené aj ďalšie úkony týkajúce sa vybavovania na úradoch a neustále sa meniaca legislatíva.

Práve toto je dôvodom, prečo stále viac podnikateľov uvažuje o odchode zo Slovenska. Neznamená to však, že na podnikanie u nás celkom zanevriete. Obchodovať tu môžete aj naďalej, len je logické hľadať výhodnejšie podmienky pre svoju firmu. Tieto jednoznačne ponúka aj offshore spoločnosť na Cypre. Viac sa o výhodách tohto štátu dozviete na companyformation.sk.

S výrazne nižšími výdavkami sa tak budete môcť plne venovať chodu firmy, aj výberu správnych tonerov Canon do Vašej tlačiarne.

Prečítané: 9360x
Späť hore
Vyberáme

Ste žiarlivý?

Žiarlivostný scenár: Obaja sedíte v reštaurácii, pozeráte sa na najkrajšiu a naj sexi ž...

Diagnostika riadiacej jednotky: Čo robiť, ak zlyhá elektronika v aute?

Nielen telo má svoju centrálu, ktorou je okrem srdca aj mozog. Aj každé jedno moderné a...

Tag Heuer uvádza na trh luxusný telefón Racer

Smartphone Tag Heuer Racer, prvý vysokovýkonný, luxusný telefón, vytvorený v súlade so ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk