Existuje aj jednoduchá cesta, ako začať podnikať?

Jedni hovoria, že začať podnikať je jednoduché, druhí zase, že je to zložitejšie viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Aká je teda pravda?

Pravda nie je však uprostred, pravda je taká, že začať podnikať môže byť aj zložité, aj jednoduché – záleží len od vás, ktorou cestou sa vyberiete. Najčastejšie sa začínajúci podnikatelia sťažujú na to, že proces založenia spoločnosti je až príliš zdĺhavý a byrokratický, že náklady na prenájom kancelárii sú na začiatku príliš vysoké a vymožiteľnosť pohľadávok od dlžníkov je na nízkej úrovni. Ako si poradiť s týmito nepríjemnosťami, ktoré najviac komplikujú začiatok podnikania? Poradíme vám.

Ak sa chcete vyhnúť zdĺhavému zakladaniu firmy a neprestáť hodiny v rade na úrade, môžete si kúpiť už založenú spoločnosť a začať podnikať prakticky do pár hodín. Priamy odpredaj firmy klientovi, ktorá bola založená práve na takýto účel a je zapísaná vo všetkých potrebných registroch a úradoch, vám ušetrí všetky zložité byrokratické úkony. Spoločnosť, ktorá je založená na ďalší predaj sa nazýva ready-made, a ak máte skvelý nápad, ktorý chcete okamžite pretaviť do podnikania, ready-made je pre vás to pravé orechové.

Ako bojovať s drahým prenájmom kancelárií? Nebojte sa, nie je to žiadny boj s veternými mlynmi. Stačí, ak viete, že nebudete potrebovať na svoju prácu kanceláriu a budete pracovať z domova alebo v teréne. V takomto prípade využite virtuálne sídlo v Bratislave, ktoré je nielen prostriedok úspory nákladov, ale tiež zvýši prestíž a dôveryhodnosť vašej firmy, dostanete adresu na lukratívnej adrese v Bratislave, ktorú si budete môcť zapísať do ORSR, a tým znížiť pravdepodobnosť návštevy daňových kontrolórov.

Keď už ste vkročili do podnikania správnou nohou, darí sa vám, ale brzdia vás nezaplatené pohľadávky a sami si s tým neviete dať rady, obráťte sa na exekútorsky úrad v Bratislave. Využite služby exekútora, vďaka ktorému bude pre vás nezaplatené pohľadávky už len nepríjemnou záležitosťou z minulosti. A príjemná záležitosť v budúcnosti bude váš zisk.

 

PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!