Stávkové kancelárie - dôležití sponzori klubov a líg

| Manworld.sk | Biznis
Foto: ©ArturVerkhovetskiy/Fotky&Foto

Situácia v slovenskom športe by sa dala opísať siahodlhými riadkami. Podpora štátu nie je vo viacerých oblastiach dostatočná, preto musia športové organizácie zháňať zdroje na svoj chod vo veľkej miere aj u súkromníkov. V tomto smere sú ľudia z riadiacich funkcií radi, že u nás fungujú stávkové kancelárie.

Veľkí hráči s veľkými partnerstvami

Je to svojim spôsobom obojstranná spolupráca. Stávková kancelária podporí vybraný šport, zväz či klub a na oplátku získava určite exkluzívne možnosti, ktoré chce zúročiť vo svoj prospech. Obe strany sú spokojné a zabezpečené na najbližšie obdobie. Príkladom takýchto spoluprác je na Slovensku hneď niekoľko, za čo môžeme byť radi.

Napríklad stávková kancelária Fortuna vystupuje ako platinový partner Slovenského futbalového zväzu, vďaka čomu vie svojim klientom pripraviť aj tematické udalosti v kurzovej ponuke, ktoré súvisia napríklad s najbližším programom národného tímu. Fortuna je tiež partnerom najvyššej futbalovej súťaže, čo tiež prináša rovnako špeciálne udalosti ako napríklad e-športový turnaj v hre FIFA, ktorý sa uskutočnil pod jej záštitou.

Podobne výrazné spolupráce ma uzatvorené aj stávková kancelária Tipsport, ktorá bola pred pár rokmi titulárnym partnerom najvyššej hokejovej súťaže. Teraz je Tipsport v partnerskom vzťahu s národným hokejovým zväzom, ale aj s futbalovými klubmi. Pred sezónou 2021/2022 sa modro sfarbenej spoločnosti podarilo dohodnúť s AS Trenčín a tiež so Spartakom Trnava.

Zaujímavé je, že práve futbalisti spod hradu Matúša Čáka vymenili na dresoch logo inej stávkovej kancelárie – Orion Tip za Tipsport. V najvyššej slovenskej futbalovej súťaž však túto spoločnosť môžeme stále vidieť. Orion Tip je významným partnerom futbalového klubu zo Serede, pričom figuruje aj v jeho oficiálnom názve.

Stabilné a dlhodobé partnerstvo udržuje so stávkovou kanceláriou Niké Slovan Bratislava. Logo spoločnosti zdobí dresy belasých aj v sezóne 2021/2022, pričom rovnako ho na dresoch nosia aj hokejisti miestneho klubu. Svoje miesto v športovom odvetví si našiel aj Tipos, ktorý stojí pri najvyššej hokejovej súťaži.

Partneri aj pre MMA

Popularizácia bojových športov, predovšetkým MMA, je na Slovensku značná a zrejme ste ju postrehli už aj vy. Vďaka rastúcej sledovanosti tohto odvetvia sa jeho hodnota zvýšila aj v očiach našich stávkových kancelárií, ktoré majú záujem o sponzoring. Ako príklad uvedieme opäť Tipsport, ktorý stojí vo výraznej miere za československou organizáciou Oktagon. Významné postavenie sa podpísalo pod to, že streamovacia služba spoločnosti ponúka ako jediná na Slovensku (s výnimkou PPV organizátorov) priame prenosy z galavečerov.

Do rovnakého odvetvia investovala aj stávková kancelária DOXXbet, ktorá uzatvorila exkluzívne partnerstvo s Attilom Véghom po jeho triumfe v zápase storočia. Okrem „Pumukliho“, ako znie prezývka Végha, je však spoločnosť DOXXbet aj partnerom celého jeho tréningového gymu.

Individuálne, ale aj menej sledované športy

Spolupráca stávkových kancelárií nemusí byť určená len pre celé organizácie či kluby. Niké, ktorú sme zmienili v spojitosti s futbalistami Slovana Bratislava, podporuje aj individuálneho športovca. Hovoríme o Petre Vlhovej, ktorú môžete často vídať v televíznych reklamách s reprezentačným trénerom malého futbalu Ladislavom Borbélym. Niké je partnerom celého zväzu malého futbalu a aj najvyššej slovenskej ligy v tomto športe.

Okrem toho však túto spoločnosť nájdeme aj v štruktúrach prievidzských basketbalistov, celej basketbalovej ligy mužov a žien, šípkarskej ligy, cyklistických pretekov Okolo Slovenska či volejbalovej extraligy mužov a žien.

Stáť za niektorým zo športov výrazne pomáha imidžu stávkových kancelárií. Uvedomil si to aj jeden z nováčikov na slovenskom trhu. Do florbalu preto vstúpil betRing a je zrejmé, že to nebude jeho jediný partner.

Prečítané: 1496x
Späť hore
Vyberáme

Treba o seba dbať

Aj keď pekný a udržiavaný vzhľad bol donedávna najmä výsadou žien, aj stále viac mužov ...

Superjachta ako tropický ostrovný raj

Táto superjachta prezývaná ako tropický ostrovný raj bola navrhnutá britskými návrhármi...

V Británií patrí chirurgické zväčšenie penisu k najbežnejším plastickým operáciám. Príde tento trend aj ku nám?

Dlhší a hrubší penis, vyššia dávka sebavedomia či lepší milostný zážitok, toto sú najča...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk