Jednoduché a praktické tipy, ako si zariadiť štýlovú kúpeľňu snov

| Manworld.sk | Bývanie
Zdroj obrázka: Gaf_Lila/Shutterstock.com

Kúpeľňa je jedným z najobľúbenejších miest v dome alebo byte. A to nielen preto, že sa tu môžete rozmaznávať teplou vodou, kontrastnými sprchami a kozmetickými procedúrami, dobiť sa vynikajúcou náladou na nasledujúci deň a oddýchnuť si v neskorých večerných hodinách. Plusom je aj väčšia koncentrácia záporných iónov, ktoré zvyšujú vaše osobné pohodlie a náladu.

Veľmi veľa ale závisí aj od útulnosti a štýlu tohto prostredia, ktoré si na základe niekoľkých odporúčaní a s pomocou kvalitných náhradných dielov Bosch môžete vytvoriť oveľa jednoduchšie a bez veľkých zásahov do rodinného rozpočtu.

Nebojte sa jasných farieb

Experimentujte! Kto povedal, že vaňa musí byť nevyhnutne biela, ako v starých časoch? Môžete si vybrať akékoľvek krásne odtiene, a to ako pre samotný kúpeľ, tak pre nové umývadlo alebo toaletu, a vychutnať si farebnú harmóniu, ktorú ste vytvorili. Nezabudnite pritom myslieť ale na psychológiu a význam farieb.

Postavte práčku pod umývadlo

To vám umožní výrazne ušetriť miesto, uvoľniť priestor pre niečo užitočnejšie a neobmedzovať sa pri výbere medzi potrebnou skrinkou na veci a ešte potrebnejšou práčkou.

Zaveste veľké zrkadlo

Vizuálne urobí miestnosť kúpeľne širšou a jasnejšou. Nezabudnite však na kvalitu. Zrkadlo by malo byť vyrobené zo špeciálneho materiálu, pretože bežné zrkadlá sa pri vysokej vlhkosti rýchlo zahmlievajú.

Inštalujte vodovodnú batériu

Na nenáročnú zmenu bez búrania kúpeľne, môžete použiť aj moderné vodovodné batérie. Ich výmena vám nezaberie veľa práce a pritom spôsobí navodenie pocitu novosti a luxusu.

Aby to bola skutočná relaxačná miestnosť, nainštalujte si do kúpeľa aj vodný alebo vzduchový masážny systém. Takéto riešenie vám pomôže lepšie relaxovať, zlepšiť krvný obeh, tonizovať telo a priaznivo pôsobiť na lymfatický systém. Navyše vodné procedúry budú oveľa príjemnejšie.

Tak to vyskúšajte a wellness v kúpeľni si užívajte.

Prečítané: 609x
Späť hore
Vyberáme

Philips BEARDTRIMMER 9000 series - dokonalý gentleman vďaka laseru

Asi to pozná každý, ráno času zúfalo málo a tvár si pýta už nejaký zásah. Vaše inak pes...

Najdrahšia čokoláda, a zároveň prvá čokoláda To´ak, ktorá má svoj ročník

Už nemusíš pozerať na ročník vína alebo dobrej whiskey, svoj ročník má aj čokoláda vyro...

Kryptomeny a jednoduché spôsoby ich získavania

V predošlom článku o kryptomenách, Ste sa dozvedeli, ako ich bezpečne uchovať. V nasled...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk