Splňte si sen o drevenej podlahe.

Aj malý byt je plný nápadov, v ničom pritom neprekračuje tú správnu mieru. Vďaka striedmosti farieb, praktickému vybaveniu a priemyselnej práci s priestorom pôsobí veľmi príjemne a harmonicky. Trendom spĺňajúcim sen o modernej , funkčnej a atypickej izbe je dnes drevo.

Použitie tohto prírodného materiálu je veľmi obľúbené, no pre mnohých je z finančných dôvodov nemožné.  V takomto prípade si môžeme pomôcť konkrétnou ponukou. Nové  plávajúce podlahy Vášmu domovu dodajú ten správny šmrnc. Sú na tak vysokej úrovni, že svojím prevedením a štruktúrou pripomínajú reálny efekt dreva, či kamenej dlažby.  Cenovo dostupné a v našej krajine asi najpoužívanejšie typy podláh. O funkčnosť sa nemusíte obávať, pretože ich kvalitné spracovanie   svedčí za všetko. Nehovoriac o dobrej tepelnej izolácií a vysokej odolnosti proti poškodeniu.

V jednoduchosti je krása

Podobne na tom budete, ak si vyberiete cenovo dostupnejší materiál. Lacné PVC podlahy taktiež podliehajú módnym trendom a ich kvalita nie je o nič horšia. Vďaka ľahkej údržbe, ktorá je ich ďalšou výhodou si ich určite zamilujete. Rôzne vzory, dezény a hrúbky, to je v ponuke takýchto podláh samozrejmosťou. Nemusíte sa obklopovať len tým najdrahším. Stačí ak si vyberiete vhodný materiál, správne odmeriate potrebné rozmery a inovácia sa môže začať. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása.

Nie je to len o spomienkach

Mnohí z nás si spomenú na detské časy strávené v pohodlí domova a s detskými hrami na podlahe. Respektíve to nebola podlaha, ale jej celoplošné pokrytie kobercom. Niekedy v chladných domovoch bol možno aj výhodou, pre jeho izolačné vlastnosti. Dnes sú koberce z väčšej časti nahradené  už spomínanými podlahami, či dlažbami. Niekto má ale príjemne mäkký koberec stále v obľube. Nevie si zariadenie svojho domova bez neho predstaviť. Jednoducho a ako doplnok k podlahe sa takýto kúsok predsa do bytu hodí.

Write a comment...
0 awesome comments!