Užite si zvyšky leta a krásu jesene pod pergolou na svojej záhrade

| Manworld.sk | Bývanie
Zdroj obrázka: MATHILDE.LR/Shutterstock.com

Nielen príchod nového školského roka, ale aj menej tepla a svetla počas dňa bude jasným dôkazom toho, že sa s nami leto pomaly ale isto rozlúči. Nielen preto by možno bolo dobré tieto posledné dni využiť na relax v našej záhrade. A aj môžete, ak budete venovať pozornosť vlastnostiam a výhodám  modernej bioklimatickej pergoly.

Prečo sa pergola nazýva bioklimatická?

Moderná bioklimatická pergola dostala tento názov kvôli svojim dizajnovým funkciám. Umožňuje vám vytvoriť krásnu mikroklímu na terase pomocou prírodných faktorov, pasívnym vetraním a znížením nákladov na energiu.

Jednou z najdôležitejších bioklimatických vlastností pergol je jej strecha pokrytá hliníkovými lamelami, ktoré je možné úplne otvárať, zatvárať alebo otáčať v požadovanom smere. Lamely umožňujú nielen regulovať tok slnečného svetla vstupujúceho na pergolu alebo terasu, ale tiež zabezpečiť príliv čerstvého vzduchu, na ktorom bude šálka lahodnej kávy chutiť ešte lepšie.

Komfort, ktorý si zamilujete

Aby to nebolo len o streche, ktorá je pri pergole najväčším benefitom, pozrieme sa na jej ďalšie vybavenie, ktoré komfort pri pobyte na záhrade alebo terase ešte zvyšuje.

Pergola môže byť vybavená otváracími bočnými oknami, čo vizuálne zvyšuje priestor a je vynikajúcou možnosťou pre kaviarne alebo reštaurácie. Moderná presklená terasa so štýlovou  lacnou pergolou je teda vhodná na použitie za všetkých poveternostných podmienok a poskytuje ešte viac možností použitia na dvore vášho domova.

Stačí si vybrať správnu veľkosť a kompletné vybavenie a servis, ktorý sa o inštaláciu tohto moderného doplnku na záhrade postará.

Prečítané: 359x
Späť hore
Vyberáme

Najbláznivejšie nápady, ako utratiť milión € a viac

Hovorili ste si niekedy, čo všetko by sa dalo kúpiť, keby máte milión €? Alebo rovno dv...

Spôsoby, ako Váš dom spraviť zaujímavejším

Štýl človeka je viac než len to, čo nosí na sebe a čo má obuté. Súčasťou vás a vášho št...

Vymeňte dovolenku v zahraničí za bazén v záhrade

V plnom prúde je nielen leto, ale aj naše plány, ako stráviť tohtoročnú dovolenku. Situ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk