V tomto lietajúcom tanieri by chcel bývať nejeden pozemšťan

Premýšľali ste niekedy, aké by to bolo nie len vidieť, ale aj vstúpiť do lietajúceho taniera? Alebo ešte lepšie, žiť v ňom? Tento úžasný ekologický dom v New Yorku, sa stal pre majiteľov vysnívaným domovom.

Aj keď jeho drevená konštrukcia by vo vesmíre nevydržala, na zemi vytvára dokonalú estetiku a súlad s prírodou na 28 akroch. Pozrite sa do vnútra a zistite sami, že dom bol budovaný v súlade s láskou k prírode, v ktorom si každý nájde svoj priestor.

Interiér je ohromujúci, na vrchole dosahuje výška k stropu niečo málo cez 3 m, celková obytná plocha je 213 m2 vrátane troch spální a dvoch kúpeľní.

Otvorený priestor poskytuje pocit priestranosti a vzdušnosti, ktorú umocňujú vysoké okná vystupujúce po stranách kupoly. Fascinujúci dizajn má aj svoju vlastnú funkciu, kupola sa skutočne otáča (pomocou solárnej energie a diaľkového ovládača), tým sa získa maximum denného svetla, alebo práve naopak minimalizuje prudké slnko.

Exteriér je obklopený veľkou terasou s vlastnou vírivkou. Mali by ste záujem o tento dom? Cena je stanovená na jeden milión dolárov.

Write a comment...
0 awesome comments!