Skip to main content

Vymeňte dovolenku v zahraničí za bazén v záhrade

| Manworld.sk | Bývanie

V plnom prúde je nielen leto, ale aj naše plány, ako stráviť tohtoročnú dovolenku. Situácia sa ale skomplikovala a možnosti vycestovať do zahraničia sú obmedzené. Ako to vyriešiť?

Ak sa chcete vyhnúť preplneným turistickým chodníkom vo Vysokých alebo Nízkych Tatrách, máme pre vás veľmi jednoduché riešenie.

Kúpte si bazén

Pobyt v blízkosti vodnej plochy je nielen príjemným letným osviežením, ale aj spôsobom, ako sa odreagovať. Veľkou výhodou je, že v blízkosti vody sa tvorí kyslík so zložením väčšieho množstva záporných iónov, ktoré sú pre naše telo a myseľ prospešné.

Aj to je dôvod, prečo sa v prírode a v blízkosti vodných nádrží, jazier alebo vodopádov cítime príjemne, získavame energiu a nové sily. Aby ste ale nemuseli kvôli tomu cestovať do niekoľko kilometrov vzdialenej oblasti, vyriešiť to môžete novým bazénom Bestway.

Výhodou nafukovacieho bazénu je, že k jeho umiestneniu na záhrade nepotrebujete žiadnych špeciálnych odborníkov, stačí bazén dobre nafúknuť a napustiť príjemne teplou a čistou vodou.

Ideálny spôsob, ako vytvoriť deťom raj

Napriek svojej nekonečnej energii, nie sú ani deti výnimkou a potrebujú z času na čas kvalitný odpočinok. Pri vode v malom a peknom detskom bazéne, ktorý je bezpečný, to bude ideálne. Samozrejme, zvýšiť komfort takejto dovolenky si môžete vhodným záhradným nábytkom, pergolou alebo inou tieniacou technikou, ktorá je v lete tou najlepšou záchranou pred silnými lúčmi slnka.

Nezabudnite ale bazén umiestniť čo najďalej od betónovej žumpy. A ak by to predsa len nestačilo, zvýšiť komfort a estetiku celej záhrady môžete aj položením krásnej exteriérovej dlažby z travertínu. Odoláva nielen nárazom a mechanickému poškodeniu, ale aj vode, vlhkosti, mrazu, a pritom je protišmykový a dokonale zapadne do celkového štýlu vašej záhrady.

Ak sa pri vycestovaní za hranice obávate o svoje zdravie, je to jediný spôsob, ako si môžete toto leto naplno odpočinúť, a pritom ušetriť.

Prečítané: 1381x
Späť hore