Skip to main content

Burj Khalifa a Hotel Armani

| menworld.sk | Cestovanie

Burj Dubai sa stala najvyššou komerčnou a obytnou budovou na svete. Veža zahŕňa kancelárske priestory, obchodné plochy, obytné zóny, obchodné centrá a predovšetkým niekoľko luxusných hotelov s hodnotením 5 až 7 *. Hotelové časti budú pod správou Emaar Hotels & Resorts.

ARMANI HOTEL

Giorgio Armani SpA a Emaar Hotels & Resorts sa dohodli vytvoriť unikátnu sériu medzinárodných "Armani Hotels & Resorts". Giorgio Armani udelil dlho očakávanú licenciu pre prevádzku hotelov a letovísk, kde Emmar bude zodpovedný za nehnuteľnosti, stavbu a riadenie prevádzky. Giorgio Armani bude dohliadať na všetky aspekty obsahu, dizajn a štýl, vrátane interiérov a vybavenia, zahŕňajúce rôzne Armani módy a nábytok.

Giorgio Armani zriadil divíziu Armani Hotels vo svojom sídle, v Miláne. Prvý hotel značky Armani by mal byť otvorený v prvom štvrťroku 2010. Hotel bude zahŕňať 175 izieb a apartmánov, 5 reštaurácií a a kúpeľov a to všetko na ploche viac ako 40.000 m2. V ponuke je tiež 160 luxusných apartmánov, sú navrhnuté a vybavené výlučne značkou Giorgio Armani.

Po slnečnom Dubaji, bude nasledovať ďalšie otvorenie Armani Hotels v Miláne, Londýne a New Yorku. Giorgio Armani povedal: "toto je začiatok novej kapitoly v príbehu Armani"

"Dnes, viac ako inokedy, je móda rozšírená tak, aby zahŕňala náš spôsob života, nie len ako sa obliekame, ale aj kde žijeme, v ktorých reštauráciách jeme, ktorým autom jazdíme, kam ideme na dovolenku a hotely v ktorých spíme.

"Pevne verím, že pre ľudí ktorí majú v obľube Armani módu a zbierku bytových doplnkov, bude nadšenie ubytovať sa v hotely Armani.

Prečítané: 11695x
Späť hore
Vyberáme

Exkluzivita, okázalosť či gíč?

Niekedy sa stane, že sú ľudia nespokojní s obyčajnými vecami, najmä tí, ktorých vrecká ...

Niečo pre Vašu malú princeznú

Deti sú radosť, aj keď možno nie vždy sme ich príchodom skutočne nadšení, časom si bez ...

Skrývanie milostného vzťahu v práci

Zatiaľ, čo väčšina spoločností netoleruje milostné romániky, v praxi je situácia úplne ...