Čo plánujete v závere roka?

| Manworld.sk | Cestovanie

Leto sa už skončilo, a tak ak túžite po mori a slnečnom počasí, musíte si počkať na to ďalšie, alebo investovať do návštevy exotických destinácií. Aj predstava leta uprostred zimy je lákavá, no zrejme nemáte dostatočnú hotovosť na takýto oddych pravidelne každý rok.

Peniaze vieme investovať aj oveľa lepšie, no a väčšina z nás si predsa len nechce nechať ujsť aj poriadnu lyžovačku. Naše plány na tohoročnú zimu by však mali zahŕňať aj možnosti, ako stráviť záver roka. Okrem letnej dovolenky je to jediné obdobie v roku, kedy sa môžeme tešiť na pár dní voľna za sebou. Je to teda ideálny čas vyraziť na hory.

Ak však nechcete aj Silvestra tráviť doma, určite sa poponáhľajte aj s výberom toho správneho ubytovania. Ide o preferované obdobie na zimný oddych, preto sa aj voľné miesta míňajú veľmi rýchlo. Zaváhanie sa nevypláca, preto sa do hľadania ubytovania na Silvestra pustite čo najskôr. Inak budete opäť trčať doma

Svoj cieľ si môžete vybrať podľa svojich záujmov. Nemusíte zimu tráviť len lyžovaním, no pre zmenu bude dobré ak budete mať v blízkosti aj nejaký ten vlek, veď to k tomu patrí. Aj zimná príroda Vám môže učarovať, no na turistiku sa musíte dobre pripraviť. Správna obuv teplé oblečenie, ale aj nejaké tie skúsenosti sú nevyhnutné, aby Vám aj na zimnú turistiku zostali len pekné spomienky. Nemusíte byť ani turistický nadšenec, no zasnežené končiare vrchov, pokoj ďaleko od mesta a pracovného zhonu, to pohladí oko každého pozorovateľa. Využiť tak môžete konečne aj svoj ďalekohľad.

Prečítané: 11567x
Späť hore
Vyberáme

Nástupca Bugatti Veyron je pomenovaný Chiron, premiéru bude mať na Ženevskom autosalóne

Éra panovania modelu Veyron sa v Bugatti chýli ku koncu. Nasledujúce hypervozidlo bude ...

Ultra moderné austrálske bývanie

Nedávno predala spoločnosť RT Edgar v Ausrálii modernú nadčasovú nehnuteľnosť. Vynikajú...

Porsche odhalilo model Macan

Síce menej výkonné, ale s menšou spotrebou. Taký je základ kompaktného SUV od Porsche, ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk