Inteligentná výbava moderného auta ako poistka na dlhé cesty

| Manworld.sk | Cestovanie

Premiestniť sa pomocou automobilu na dlhé vzdialenosti je naozaj jednoduché a rýchle. Aj k takejto preprave ale potrebujete svoje pohodlie a pocit bezpečia. Stará sa oň niekoľko veľmi dôležitých súčastí auta, bez ktorých by ste sa ďaleko nedostali.

Vaničky do kufra sa postarajú o to, aby ste mali na ceste so sebou všetko potrebné a špeciálny FAP filter o to, aby vaše auto spĺňalo pri kontrole všetky dôležité podmienky. Poďte sa preto na všetko spolu s nami pozrieť.

Ako spustiť regeneráciu DPF filtra?

Nielen moderné doplnky, technika a systémy sa starajú o vaše auto. K tomu, aby ste ho mohli používať, je dôležité dodržiavať aj niektoré zákonom stanovené normy. Pri vznetových, dieselových motoroch to platí dvojnásobne.

Automobil je síce dokonalý a silný stroj, no pri spaľovaní a cez výfuk sa dostávajú počas jazdy do ovzdušia škodlivé emisie. Ich vznik a dopad na životné prostredie eliminuje FAP filter. Aj ten je ale po čase treba vymeniť. Lacnejším riešením je ho nechať repasovať.

Mohli by ste sa tiež naučiť, ako spustiť rýchlu regeneráciu DPF fltra, ktorou by ste predčasnej výmene mohli predísť. Vyžaduje si to ale svoje podmienky na dlhšiu jazdu pri vyššej rýchlosti. Všetko však záleží len od vás. Čistý filter v aute je však nevyhnutný.

Zaobstarajte si pevné vanička do kufra

Automobil nie je iba o preprave ľudí, ale aj tovaru a vecí našej osobnej spotreby. Nakoľko ale toho dnes potrebujeme k svojmu komfortu čoraz viac, musí byť tomu prispôsobený aj úložný priestor v aute. Nové vaničky do kufra sú pevné, veľké a odolné, takže vydržia a prepravia všetko, čo potrebujete. Vybavenie batožinového priestoru budete mať vďaka nim na dlho vyriešené.

Prečítané: 1755x
Späť hore
Vyberáme

Hluk nemusíte trpieť

V našom okolí sa neustále niečo deje. Aj vďaka moderným technológiám a strojom sme si t...

Rekordná pokuta 750.000 Eur za prekročenie rýchlosti

Švajčiarska polícia pokutovala švédskeho motoristu sumou 750.000 € za prekročenie povol...

Čím zaujať na pohovore

Chceli by ste získať svoje vysnívané pracovné miesto? Potom vám iste dobre padne niekoľ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk