Maldivy - perly Indického oceánu

| menworld.sk | Cestovanie

Jedným z miest na mape sveta, ktorý fascinuje turistov z celého sveta je bohatá krása ostrovov Maldív. Maldivy sú malá krajina pre, ktorú je hlavným zdrojom príjmov cestový ruch a tvorí zhluk viac ako tisíc koralových ostrovov.

Nie všetky z nich sú obývané, podľa odhadov je obývaných asi 200 až 300 ostrovov.

Teplé počasie v Indickom oceáne láka turistov z Európy, Spojených štátov ale i z celého sveta. Mnohé ostrovy sú prevedené na ostrovné rezorty, ktoré umožňujú najlepší výhľad v turistických letoviskách. Veľa ľudí porovnáva Maldivy s rajom, hoci nikdy raj nevideli, myšlienky ako môže vyzerať vás napadnú práve na tomto mieste. Spolu s faunou a flórou ponúkajú pohľad na neuveriteľné bohatstva, ktoré táto krajina ponúka.

Ak naozaj chcete ujsť od každodenného zhonu bežného života a hľadáte pokojnú atmosféru, potom sú vašim vysnívaným cieľom práve Maldivy. Zaručia vám tie najspokojnejšie spomienky kedykoľvek si na ne pomyslíte. Z pohľadu ubytovania ponúkajú rad hotelov, ako sú luxusné ale i lacné hotely. Pokiaľ si vyberiete luxusný hotel, budete sa cítiť ako v kráľovskom útočisku.

Naplánovanie cesty na Maldivy nie je ťažké, stačí postupovať podľa pokynov cestovnej kancelárie alebo navštíviť webové stránky ako mymaldives.com.

 

zdroj: besttraveltips.com,

Prečítané: 10359x
Späť hore
Vyberáme

Všimol si si tajomný kryptogram na fľašiach Becherovky? Vieme, čo znamená!

Hoci svet Becherovku pozná už viac ako 200 rokov, jej receptúra sa od tých čias vôbec n...

4 tipy ako neostať na Valentína v hanbe

Valentín klope na dvere. Spolu s priateľmi a kolegami sme sa rozhodli dať dokopy zopár ...

Neviete sa zmieriť so smútkom po smrti blízkej osoby

Každý z nás je iný, avšak spoločnosť blízkej a milovanej osoby potrebujeme všetci. Prít...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk