St. Regis v Dubaji otvoril apartmán v cene viac ako 18 000 € za noc!

Imperial Suite je najnovším prírastkom do St. Regis Dubaj a je väčší ako hotelová sála. Cena za noc je vyššia ako 18 000 €, pre porovnanie, hotel Burj Al Arab ponúka trojizbový Royal suite so sluhom, súkromnou plážou či pozlátenými iPadmi za približne 6 300 €.

Čo odlišuje Regis imperial suite sú najmä dve poschodia, prepojené točitým schodiskom v hlavnej miestnosti. To vedie až na centrálnu kupolu hotela, kde sa nachádza bazén, Majlis (znamená to v arabčine - miesto na sedenie) a nádherný výhľad na upravené záhrady. Apartmán v sebe ukrýva tri spálne, obývaciu izbu, štúdio, salónik a jedáleň pre 12 osôb.

Na strane technológií, v ponuke nájdete bezplatné Wifi pripojenie (ale kde už nie) a dva HD TV. K dispozícii je starostlivo dopĺňaní minibar a služby komorníka.

Regis Dubaj sa nachádza v oblasti Al Habtoor City a má 234 izieb. V hoteli nájdete prvky francúzskej architektúry a neo-klasické interiéry boli sprístupnené minulý rok. K dispozícii je jedna izba zariadená v štýle Bentley a je určená pre milovníkov automobilov tejto značky. Povrchové úpravy, farby, vzory a drevené dýhy pripomínajúce Mulsanne.

 

Zdroj: luxuo.com

Write a comment...
0 awesome comments!