Skip to main content

Využite svoju dovolenku na zotavenie uboleného tela

| Manworld.sk | Cestovanie

Práca, domáce povinnosti, starostlivosť o členov rodiny. To všetko vie pri minimálnom čase, spôsobiť vyťaženým ľuďom nemalé zdravotné komplikácie. A nemusí to byť len stres, ktorý sa podpíše pod pripútanie vášho tela na lôžko.

Doprajte si čo najskôr odpočinok, ktorý nemusíte tráviť len za niekoľko kilometrov vzdialenými hranicami exotického rezortu.

Ideálne podmienky na relax vám predsa ponúka aj naša rodná vlasť a spolu s nami sa o tom môžete presvedčiť.

Vyberte si lokalitu a vhodné ubytovanie

Výhodou domácej dovolenky je blízkosť rezortu, do ktorého sa chystáte zamieriť. Ušetríte na drahej letenke, vyhnete sa zdĺhavému cestovaniu a všade sa bez problémov dohovoríte. Ani zďaleka to nie sú jediné výhody, ktorými môžete pri dovolenke na Slovensku disponovať.

Nakoľko je naša krajina z časti hornatá, užijete si aj liečivé účinky prírody. Treba si ale vybrať aj vhodné ubytovanie. A aby vám naše prostredie aspoň trochu nahradilo atmosféru exotických trópov a nádherných hotelových komplexov, odporúčame vám luxusný hotel Royal Palace v Turčianskych Tepliciach.

Práve tu si užijete množstvo zábavy a krásneho prostredia, odreagujete sa a vďaka liečivým procedúram aj dobre odpočiniete. A aby ste sa cítili ako doma, nezabudnite si do kufra pribaliť pohodlné pánske tepláky.

Nechajte sa unášať liečivými účinkami termoterapie

Tvarovanie tela, jeho zotavenie a potrebné uvoľnenie môžete dosiahnuť pôsobením účinkov príjemnej termoterapie. Jej základ tvoria parafínové, rašelinové alebo bahenné zábaly. Ich teplota je od 50 do 55 °C, vďaka ktorej sa dosiahne účinné prehriatie akejkoľvek postihnutej časti tela.

Ak potrebujete uvoľniť svalstvo, zbaviť sa kŕčov, zlepšiť výživu a funkcie orgánov, zmierniť bolesť alebo posilniť obranyschopnosť organizmu, môžete spojiť dovolenku s relaxom v podobe procedúr účinnej termoterapie. Určite vám to prospeje

Prečítané: 1861x
Späť hore