Skip to main content

NATURE: Najkrajšia jachta navrhnutá spoločnosťou Sinot

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých

Čistý a veľkolepý projekt, superjachta NATURE od spoločnosti Sinot v sebe zahŕňa zmes luxusu, prírody a špičkových technológií. Superjachta pod názvom NATURE - teda príroda, bola prezentovaná len nedávno, no už prvé dva údaje nenechajú túto jachtu bez povšimnutia. Jej dĺžka je 120 m a hostia budú mať k dispozícii plochu 900 m2.

Tento projekt ponúka nový pohľad na jachty, ktorý presahuje tradičné parametre. Príroda nie je len v názve tejto jachty, spoločnosť Sinot preniesla pokoj a kľud prírody na otvorený a niekedy rozbúrený oceán. Na jachte nájdete záhrady, všetky priestory sú starostlivo navrhnuté tak, aby prijali čo najviac prirodzeného svetla, materiály a povrchy na lodi sú výhradne prírodné. 

Jachta bola navrhnutá ako 6 - hviezdičkový hotel a kúpele. 120 metrová loď má atypický dizajn ale veľmi premyslené a inteligentné usporiadanie. Luxusné VIP izby, veľkolepý priestor pre majiteľov, luxusné kúpeľné zariadenie, posilovňa, bazén a veľkolepé kruhové schodisko, ktoré prepája paluby.

Jachta ponúka otvorené výhľady a rozsiahle exteriérové paluby. NATURE má štyri hlavné paluby s dostatočným priestorom, no zároveň je stále úzko prepojená s prírodným morským prostredím. Myslelo sa každý detail, mimoriadna pozornosť bola venovaná okenným rámom a dverám, dizajnu nástavcov, povrchovým úpravám, okenným krytom a nábytku. Výsledok vytvára prirodzenú atmosféru najvyššej kvality. Architektúra jachty vytvára rovnováhu medzi prírodou a technológiou, remeselným detailom a prirodzenou vznešenosťou, v interiéry aj exteriéry. Táto jachta prináša nadčasovú funkčnú krásu, čo dokazuje aj jej schopnosť ubytovať až 18 hostí v šiestich hosťovských izbách, dvoch VIP izbách a v apartmáne majiteľov.

Spodná paluba je stvorená pre prepojenie s morom. Otvorenie zadných a bočných poklopov a posunutie strešného poklopu vytvára dokonalú súkromnú pláž. Centrálny bazén a okolité terasy poskytujú nerušený výhľad a priestor pre vodné hry. Strešné poklopy rozširujú balkóny na úrovni hlavného apartmánu. Pre majiteľov sa tak vytvorí druhá úroveň k pláži, ktorá spája kúpele a ich palubu.

Vnútorná kúpeľná časť je exkluzívny priestor, ktorý spája bazén s bazénom určeným na potápanie, môžete sa tak pozrieť pod hladinu a zároveň ostať v bezpečí jachty. Telocvičňa na lodi je vybavená všetkými najmodernejšími zariadeniami potrebným k celkovému tréningu. V celom prírodnom koncepte jachty napomáhajú dobre spracované prírodné materiály ako drevo či kameň, ktoré napomáhajú k vytvoreniu atmosféry, ktorá je vzdialená od ruchu každodenného života.

Priestranné a bohato vybavené hosťovské a VIP izby, sú navrhnuté tak, aby ponúkli hosťom čo najlepšie prostredie pre vychutnanie si svojho času na palube. Hodvábne koberce, nábytok na mieru, či obloženie stien a stropu rôznym druhom dreva, to všetko má navodiť atmosféru domova.

Rozsiahle interiérové a exteriérové priestory je možné spojiť otvorením posuvných sklených dverí od podlahy až k stropu, ktoré umožnia stolovanie pod šírim nebom. Každý človek na palube jachty NATURE zažije atmosféru oceánu v celej svojej veľkoleposti a ďaleko od napätia každodenného života.

Prečítané: 9605x
Späť hore