Skip to main content

Rolls Royce predstavil dvojníka, tentokrát "inšpirovaný hudbou"

| manword.sk | Hračky pre bohatých

Roll Royce pokračuje s predstavovaním nových kupé, po Wraith - "inšpirovaný módou", prichádza dvojička Wraith - "inšpirovaný hudbou".

Jednorázový model vyrobený na oslavu luxusnej značky, svoju inšpiráciu preniesol aj do výbavy vozidla a jeho dizajnu.

Zvukový systém vytvoria spoločnosť “Lyrical Copper”, vonkajšia úprava, vďaka kombinácii leštených textúr dokáže zachytávať a ohýbať dopadajúce svetlo v rôznych uhloch.

Tému medi vidíme aj v interiéri, s podobne sfarbnenými panelmi na dverách. No najpôsobivejší prvok tohoto vozidla nie je vidieť, ale počuť.

Wraith sa môže pochváliť na mieru vyrobeným audio systémom, ktorý bol vyvíjaný 2 roky a vystavaný prakticky od nuly. Na tvorbe spolupracovali poprední svetoví zvukoví inžinieri po boku remeselníkov z Rolls Royce.

Hudobný výkon dosahuje 1300W, má 18 kanálový zvuk, používa dva veľké basové reproduktory a 7 výškových. Zvuk je doplnený ďalšími reproduktormi zabudovanými v strope.

Zážitok má byť tak dokonalý, že máte mať pocit akoby ste prežívali živý koncert. Aktívna technológia odstránenia okolitého hluku pomocou mikrofónov, registruje vonkajšie zvuky a automaticky hudbu upraví.

 

Zdroj: luxuo.com

Prečítané: 9124x
Späť hore