Sídlo, kotré bolo inšpiráciou pre film Veľký Gatsby je na predaj za 90 miliónov eur

| manword.sk | Hračky pre bohatých

Nehnuteľnosť na pobreží s 13 spálňami, 25 kúpeľňami, tanečnou sálou a dvomi menšími domami pre návštevy je na predaj za 100 miliónov dolárov (90 miliónov eur). Nachádza sa iba 40 km od NY city, v staršej vilovej štvrti Kings Point.

Historické sídlo bolo veľkou inšpiráciou pre autora knihy, F. Scott Fitzgeralda ktorá poslúžila ako predloha pre film Veľký Gatsby.

Nehnuteľnosť je naozaj veľkolepá, obsahuje krytý bazén, bazénové riečky alebo aj dvojpodlažný domček pre bábiky, ktorý snáď snom pre každé malé dievča. Medzi ďalšie vybavenie patrí vlastná vínna pivnica s degustačnou miestnosťou, kasíno, strelnica, dvojpodlažná garáž s hydraulickým výťahom, tenisové kurty a posilňovňa.

Nehnuteľnosť obklopujú anglické a japonské záhrady s výhľadom na panorámu manhattenu. Rybníky a fontány na pozemku spríjemnia každú prechádzku a v horúcom počasí poteší vonkajší bazén s mramorovými sochami.

Dizajn domu je pomerne bohatý a je vidieť kladený dôraz na zvýraznenie luxusu, ako sú zlaté dvere s kamennou klembou a mramorovými sochami po stranách. Interiér zdobí najmä mramor, drevo a výberové svietidlá, ktoré nasvecujú luxusné detaily.

Obrovská kuchyňa poskytuje dostatok pracovného ale aj úložného priestoru a ponúka osvetlenie z farebného skla.

K dispozícii je vlastné mólo s možnosťou zakotviť 60m dlhú jachtu. Po rekonštrukcii boli doplnené turecké kúpele, kúpeľné a relaxačné centrum, parné kúpele a dokonca aj kaderníctvo.

Prečítané: 13208x
Späť hore
Vyberáme

Týchto 7 chýb robia pri holení muži najčastejšie

Začínaš s mokrým holením? Alebo si vo veku, kedy s holením začínaš? Možno len prechádza...

Ako znížiť škody spôsobené sedavou prácou?

Každý z nás už určite počul, že sedavá práca je veľmi škodlivá. Čo však robiť, ak je pr...

Manuálna, plynová alebo elektrická - po akej airsoftovej zbrani siahnuť?

Airsoft zbrane sú v súčasnosti veľmi obľúbenou a dostupnou alternatívou reálnych zbraní...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk