Skip to main content

Súkromný luxus v Mercedese Van za 400 000 dolárov!

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých

Vízia Kalifornskej spoločnosti sa stala realitou po tom, ako dokázala premeniť interiér Mercedes Sprinter Van na VIP súkromnú lóžu.

Vozidlo má cenu 400 000 dolárov, má dostatočnú kapacitu pre 6 cestujúcich ktorí si môžu užiť dostatočný luxus. Vyhrievanie kožených sedačiek, vysokorýchlostné pripojenie k internetu, 100 cm 4K monitor prepojený na multimediálne centrum, minibar, tónované sklá žalúzie na diaľkové ovládanie. Cestujúci sa môžu tešiť na atmosféru, ktorá by sa dala porovnať k lietaniu v súkromnom lietadle.

Pretvorenie Mercedesu trvalo 8 mesiacov, následne sa dokončia detaily podľa priania zákazníka. Becker Automotive je známa spoločnosť, ktorá pripravila vozidlá aj pre Dr. Dre či zosnulého kráľa popu.

Pri pohľade z vonku nič nenasvedčuje luxusu a štýlu, ktorý sa nachádza vo vnútri, a práve o to ide, súkromie je prvoradé. Vozidlo je vybavené čističkou vzduchu a samozrejmosťou je klimatizácia a každý pasažier má svoj vlastný 9 palcový monitor.

Ak by to nestačilo, vozidlo je vybavené pokročilým komunikačným systémom, ktorý sa používa aj v armáde. Počítačový systém na palube disponuje dostatočnou kapacitou pre uloženie približne 200 DVD nosičov.

Prečítané: 7887x
Späť hore