Skip to main content

Takto vidí Rolls Royce svoje auto budúcnosti + VIDEO

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých

Ako by mohli vyzerať autá budúcnosti? Minulý týždeň, na turínskom autosalóne prestavila značka Rolls Royce svoju víziu, luxusná automobilka ide ďalej ako napríklad BMW, a prináša priam sci-fi zážitok.

Na Vision 100 bolo veľa známych značiek, ktorých modely mali exteriér ako z iného sveta, vozidlá majú byť plne autonómne, s nulovými emisiami. Naozaj, žiadny volant, či prístrojová doska. Namiesto toho je veľký dispej cez celú šírku. Rolls Royce si napriek vzhľadu budúcnosti, zachoval svoje typické črty, samotná dĺžka je 6 metrov.

Čo chcete robiť a načo  máte chuť?

Eleanor - virtuálny osobný asistent sa zobrazí na obrazovke a bude vás "sledovať". Na základe návykov, vkusu a ostatných vstupov bude vyhodnocovať a navrhovať rôzne aktivity. Luxus je aj pohodlie, interiér vozidla je navrhnutý s maximálnom precíznosťou. Kvalitné látky, kože a drevo sú pre Rolls Royce základom dobrého vkusu a to bude platiť aj v budúcnosti.

Najnovšie technológie, dizajn, spracovanie a charakteristika značky hovorí o jej svetlej budúcnosti. Toto je len začiatok, takto sa vyjadril tím ktorý stojí za návrhom nového Rolls Roycu. Technológie sa stále vyvíjajú, automatizácia pokračuje a to znamená, že si zákazník dopraje ešte viac pohodlia a exkluzivity.

 

Prečítané: 7982x
Späť hore