Skip to main content

Takto vyzerá súkromné lietadlo za takmer 50 miliónov eur!

| manword.sk | Hračky pre bohatých

Rozmýšľali ste už niekedy ako to asi vyzerá v súkromnom lietadle za desiatky miliónov? K dispozícii je napríklad úžasný výhľad zo sprchy.

Vstúpte na palubu súkromného Embraer Lineage 1000E, toto lietadlo je vybavené najlepšie ako možnosti dovoľovali a nemyslíme tie finančné. Lietadlo bolo predstavené začiatkom roka v Ženeve a je určené pre ľudí, ktorí sú zvyknutí mať všetko, čo chcú.

Skrotenie nekonečných nárokov klientov je práca pre viceprezidenta interiérového dizajnu spoločnosti Embraer Executive Jets. Sám hovorí, že dodržiavanie bezpečnostných pravidiel a byrokracia mu prácu vôbec nezľahčovali, no napriek tomu sa celému tímu podarilo vytvoriť jedno z najluxusnejších súkromných lietadiel sveta.

Hlavná kabína

Lietadlo ponúka dostatočný priestor pre cestujúcich. Dizajn a teda celkový dojem si nový majiteľ môže vybrať z tisícov rôznych kombinácií materiálov, medzi ktorými nájdeme najlepšie kože, vlnu či hodváb.

Dobrý spánok

Dispozičné riešenie kabíny prináša dostatok súkromia a luxusu. Spálňa je oddelená od zvyšku kabíny, pohodlná posteľ poskytuje príjemný spánok a vôbec nebudete mať pocit stiesneného priestoru klasických lietadiel.

Sprcha

V lietadle sa nachádza najväčšia sprcha v tomto odvetví, s kapacitou teplej vody takmer 120 litrov (palubná umývačka používa vlastnú nádrž). Podlaha a steny sprchového kúta sú obložené kameňom a priamo zo sprchy sa naskytne výhľad vo výške 10 000 metrov.

Prečítané: 10087x
Späť hore