Skip to main content

To tu ešte nebolo, mobil z mramoru!

| menworld.sk | Hračky pre bohatých

Ak ste si mysleli, že zlaté alebo diamantové telefóny znamenajú maximum v tejto oblasti, mýlili ste sa. Kanadská spoločnosť Mobiado predstavila nové mobilné zariadenie vyrobené z "hybridného kamenného materiálu" a zafírových krištáľov.

Výrobca, spoločnosť Mobiado so sídlom v Kanade predstavila svoj výrobok 30. októbra. Telefón bol pripravovaný dva roky, do oficálneho predstavenia niesol názov CPT001, a ako prototyp bol vyrobený z pevného bloku mramoru.

Telo telefónu je vyrobené z "hybridného kamenného materiálu" zatiaľ čo zadný panel a tlačidlá sú vyrobené zo zafírového skla. Telefón je k dispozícii v celej rade materiálov, vrátane žuly či mramoru.

Pokiaľ ide o technickú špecifikáciu, tá je pomerne nízka. Zariadenie sa (ne) môže pochváliť 5MP fotoaparátom, 4,65 palcovým dotykovým AMOLED dispeljom, 16 GB vnútornej pamäte, a už samozrejmou výbavou ako WiFi a bluetooth.

Cena nie je verejne dostupná, tiež sa nedá očakávať že tento mobil uvidíte v predajni s mobilnými telefónmi. Luxusné telefóny Mobiado sú zvyčajne k videniu na veľmi exkluzívnych akciách a veľtrhoch, na ktoré široká verejnosť nemá prístup.

Prečítané: 11522x
Späť hore