Oceanco a Vitruvius Yacht prinášajú koncept 101 metrovej luxusnej jachty

Zoznámte sa s konceptom modernej a zároveň luxusnej jachty od priekopníkov v oblasti, Vitruvius a Oceanico. Na dizajne pracoval slávny námorný konštruktér a zároveň zakladateľ Vitruvius, Philippe Briand.


Philipp má za sebou viac ako 12 000 postavených lodí, teraz prináša jachtu, ktorá preráža vodnú hladinu ako čepeľ, no zároveň je estetická a luxusná.

Snáď každému ako prvé upnú oči na hliníkovú nadstavbu hlavnej paluby, ktorej steny sú výlučne zo skla a využíva sa tak maximum denného svetla. Na zadnej časti nájdeme bazén s presklenou zadnou časťou, ktorá budí dojem vodnej kaskády. Sklo na podlahe bazéna zároveň slúži ako osvetlenie spodnej paluby, ktorá je umiestnená na úrovni mora. Spodná paluba slúži na plávanie v mori, je tu umiestnené fitnes centrum, malé divadlo a vodné skútre.

Hlavná paluba je prístupná centrálnych schodiskom a výťahom tak, aby ste sa pohodlne dostali až k heliportu. Hostia si môžu posedieť v bare na hornej palube a vychutnávať panoramatický výhľad.

Majiteľ tejto nádhernej lode bude mať k dispozícii dostatok súkromia, vlastný salónik, terasa a 180 stupňový výhľad na prednú aj zadnú časť lode mu vytvára dostatok priestoru a intimity. Pre hostí, ktorých môže byť až 24 je pripravených 10 kabín na hlavnej palube, ktoré obsahujú aj dva VIP apartmány. 32 členná posádka je ubytovaná v prednej časti na dolnej palube.

Jachta je vybavená moderným, hybridným pohonom šiestych motorov, z ktorých dva tvoria elektromotory s výkonom 3500kW. Tento systém je o 20% efektívnejší ako pri iných jachtách podobnej veľkosti.

\"\"

zdroj: robbreport.com

Write a comment...
0 awesome comments!