4 spôsoby, ako sa počas zimy rýchlo zahriať

zdroj: shutterstock zdroj: shutterstock

S nástupom chladného počasia sa otázka, ako sa rýchlo zohriať, stáva veľmi dôležitá. Obzvlášť ak ste v zle vyhrievanej miestnosti alebo na dlhší čas na otvorenom priestranstve. Naše tipy vám pomôžu nemrznúť a zostať v dobrej nálade.

  1. Dajte si niečo teplé

Pred opustením domu sa zahrejte niečím teplým. Jedlo dodáva telu energiu, z ktorej sa väčšina použije na zahriatie. Je lepšie uprednostniť vysoko kalorické potraviny: mäso, mastné ryby, orechy. Na zahriatie môžete použiť aj korenie, ako je feferónka, rasca, kari, horčica, zázvor alebo škorica.

  1. Hýbte sa

Fyzická aktivita zvyšuje srdcový rytmus, zlepšuje krvný obeh a stimuluje zvýšenie telesnej teploty. Preto, ak vám je zima, cvičte, tancujte alebo si doprajte sex. Aktívne pohyby vás zahrejú v každom momente. Pokiaľ na ne náhodou nemáte partnera, vyskúšajte vibrátory alebo iné erotické pomôcky.

  1. Skúste objatie

Už dávno sa dokázalo, že kontakt s telom každého teplokrvného živočícha pomáha udržiavať teplo. Okrem toho sa metóda „pokožka na pokožku“ považuje za najúčinnejšiu, pretože zlepšuje proces prenosu tepla a podporuje jeho rovnomerné rozdelenie. Blízkosť milovanej osoby je na nezaplatenie, ak ju však nemáte, môžete hľadať šťastie na erotickej zoznamke.

  1. Smejte sa

Máte pocit, že vy a vaše prostredie o chvíľu zamrzne? Potom je čas sa pobaviť. Povedzte si navzájom vtipy alebo vtipné príbehy. Všeobecne platí, že zábava a smiech vyžarujú teplo. Vedci predsa zistili už dávno, že smiech nielen predlžuje život, ale aj zahrieva.

Rozpáliť vás môžu aj špeciálne Venušine guličky, horúci čaj, vyhrievacia podložka alebo vzájomné trenie. Možností je veľa, len sa ich nesmiete báť. Zima sa už blíži, tak sa na ňu včas pripravte.

Write a comment...
0 awesome comments!