4 tipy ako neostať na Valentína v hanbe

| Manworld.sk | Štýl

Valentín klope na dvere. Spolu s priateľmi a kolegami sme sa rozhodli dať dokopy zopár tipov, ako si ho tohto roku trochu okoreniť.

Je to už raz tak, Valentín je sám o sebe dosť intímny deň, aj keď podľa mnohých ide len o marketingový ťah ako zvýšiť predaj zaľúbených pohľadníc (na tom určite niečo je). Ak už utrácate za čokoládu či kyticu ruží, mali by ste sa rozhodne zamyslieť nad tým, že možno sú to práve nové slipy či pánske boxerky, ktoré prinútia vašu polovičku slintať.

Navyše, nové spodné prádlo sa, na rozdiel od valentínskych sladkostí, po pár dňoch nepremení na nadbytočné kilogramy ale bude vám slúžiť naďalej.

Nech už sa rozhodnete prežiť tento deň v objatí vašej najmilšej osoby, v kruhu single priateľov či sám, nasledovnými kusmi nenecháte nikoho na pochybách o tom, koľko lásky a vášne vo vás drieme.

Alexander Cobb je obľúbená dánska značka, ktorá celú jednu kolekciu navrhla špeciálne pre tento deň. Typickou zamilovanou farbou je červená, no kontrastná čierna pásová guma a štepovanie im pridáva vášnivosť. A pri farbách to rozhodne nekončí, prvotriedny materiál oceníte najmä pri celodennom nosení. Vyhrávajú slipy, či boxerky?

Ak ste rozhodnutý na Valentína experimentovať mohli by vás zaujímať Boxerky Flashlift od Andrew Christian. Sú špeciálne hneď v dvoch veciach: tou prvou je technológia Show-It, o ktorej sme písali prednedávnom. Pridá vám nejaké tie centimetríky na mužnosti, ktoré sa práve na Valentína môžu hodiť. Druhou špecialitou je strih Flashlift, ktorý sa postará o dokonale oblý zadok.

Private Structure je u nás menej známa značka, ktorá ponúka cenovo dostupné, kvalitné ale hlavne unikátne farebné kombinácie. Na valentínsky večer to chce trochu romantiky, preto odporúčame kolekciu Crayon. Rukou písané štylizované logo nostalgicky pripomína zamilované listy a strieborná metalická guma je niečo čím celkom iste zaujmete.

 

Vtipné motívy, ktoré ste podostávali na Valentína minulé roky dôkladne zvážte. Homer Simpson je rozhodne vtipný a populárny, ale smiech asi nie je vytúžená odozva, ktorú očakávate, keď zo seba zhodíte vrchnú vrstvu oblečenia. :)

Toto však nie je všetko. Na stránke attractiv.sk, nájdete toho omnoho viac a za veľmi prijateľné ceny.

Prečítané: 8642x
Späť hore
Vyberáme

Ako predať milión litrov Becherovky na Slovensku?

Pohárik Becherovky je neoddeliteľnou súčasťou rodinných osláv i priateľských posedení. ...

Hriešne drahý dúšok. Fľašu škótskej whisky vydražili za 1,9 milióna dolárov!

Keď sa fľaša zmení na tekuté zlato: Investície do prémiového alkoholu sú na vrchole ...

Hluk nemusíte trpieť

V našom okolí sa neustále niečo deje. Aj vďaka moderným technológiám a strojom sme si t...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk