5 bezdrôtových reproduktorov do ruky

| manworld.sk | Štýl

Ani vy si nedokážete predstaviť ísť z domu bez svojej obľúbenej hudby? Zapojené slúchadlá v mobile alebo mp3 prehrávači nie sú jediný spôsob, tu je výber z piatich Bluetooth reproduktorov, ktoré si môžete vziať kamkoľvek.

Bose SoundLink Color

Až 8 hodín na jedno nabitie, to je celkom slušný čas. Reproduktor je možné pripojiť k dvom zariadeniam súčasne v okruhu 9 metrov a prepínať medzi nimi. Kompaktné a ľahko nositeľné, reproduktory Bose SoundLink Color sú k dispozícii v piatich farbách.

BeoPlay A2 od B & O Pla

Prvý Bluetooth reproduktor od značky Bang & Olufsen, mimo iného sľubuje priestorový zvuk a takmer 24 hodinovú prevádzku.

Grundig GSB 200

Grundig GSB 200 sa môže pochváliť odolnosťou voči nárazom, prachu a vode do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút. Životnosť batérie je 16 hodín a reproduktor disponuje USB portom pre dobíjanie ďalších zariadení.

Emily od Ora-Ito

Prenosný stereo reproduktor Emily je súčasťou francúzskeho dizajnéra Ora-Ito a jedná sa o prvý produkt svojho typu, navrhnutý tak, aby splynul s akýmkoľvek interiérom. Vďaka rukoväti je ľahko prenosný a zároveň slúži ako stojan. Životnosť batérie je 7 hodín.

Beats Pill 2.0

Najnovšia generácia Beats Pill v tvare kapsule má iba 310 g. Zariadenie má iba dve ovládacie tlačidlá o zvyšok sa postará samotný reproduktor. Dosah 9 meterov.

 

Prečítané: 13453x
Späť hore
Vyberáme

Porsche odhalilo model Macan

Síce menej výkonné, ale s menšou spotrebou. Taký je základ kompaktného SUV od Porsche, ...

Pohodlie pre domácich miláčikov

Pri zariaďovaní svojho domova ste určite strávili mnoho voľných chvíľ premýšľaním nad t...

Prečo ženy nemajú radi striptízové kluby?

Posedenie s priateľmi a strávená noc v striptízovom bare sa môže zdať ako dobrý nápad, ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk