Skip to main content

Argumenti proti hodinkám Rolex

| menworld.sk | Štýl

Poďme rovno na vec: Rolex sú pre ľudí, ktorí poznajú len ich meno, nie hodinky. Za cenu hodiniek Rolex, si môžete kúpiť desiatky iných hodiniek, lepšie vyzerajúcich, presnejších, ktoré z vás nerobia dojem nafúkaného hráča golfu.

Zoberme do úvahy toto: Prvú vec, ktorú urobila nová manželka francúzkeho prezidenta Sarkozyho, bola tá, že vymenila jeho zlaté Rolexy za oveľa jemnejší model od Patek Phillipe.

Nikto so zdravým rozumom by nemal svoje ťažko zarobené peniaze vraziť do hodiniek Rolex, tu je dôvod prečo.

MECHANIZMUS ROLEXU JE PREMEDIALIZOVANÝ

Na kvalite strojčeka Rolex nie je nič zlváštneho. V skutočnosti, mnohé, oveľa dostupnejšie švajčiarske hodinky montujú rovnako dobré mechanizmy. Ak si nepotrpíte na krajinu pôvodu, postačia vám aj čínske, japonské alebo ruské mechanizmy (ak nie sú presnejšie ako Rolex).

VYZERAJÚ STÁLE ROVNAKO

Dizajn Rolex je starý. Táto značka nevydala nový model už viac ak 10 rokov a väčšina hodiniek v ponuke sú duplikáty model vyrábaných pred pol storočím. Najväčšie inovácie, ktoré značka urobila v posledných rokoch, bol nový kov s názvom "Rolesor" , ale jednoducho ide o oceľ a zlato.

SÚ PRE SENIOROV A RAPPEROV

Spýtajte sa niekoho, čo si myslí o hodinkách Rolex, pre koho sú určené. Niektorí ich považujú za módny doplnok dedka, ktorý si doobeda zahrá golf a o druhej hodine poobede sa ide prespať. Kto iný ich ešte nosí? Športovci a rapperi, takže ku komu máte bližšie? K ospalému 85 ročnému starému mužovi, alebo k 18 ročnému športovcovi v kapucni, ktorý sa snaží dokázať, akú cenu má vo svete?

NIEKEDY SÚ PROBLÉMOVÉ

Ak nepatríte do jednej z dvoch vyššie uvedených skupín, Rolexy budú na vás vyzerať ako zúfalý čin. Áno, značka Rolex je najviac rozoznateľná značka na svete, je to tak dobré? Mladí muži sú vnímaní ako neistí a posadnutí imidžom. V podstate vám stačí mať dostatočné sebavedomie a zmysel pre štýl,  ktorý nemusí niesť vizitku zbohatlíka.

KÚPIŤ ALEBO NEKÚPIŤ?

Rolex je majstrovská značka, ale priemer v hodinárstve. Nenechajte sa zmiasť ich super mechanizmom, buďte sami sebou a nekupujte si ich len preto aby ste urobili dojem. Tu je ešte posledný argument: Tara Reid miluje značku Rolex, to hovorí za všetko.

Prečítané: 12655x
Späť hore
Vyberáme

Urologická prehliadka: Prečo je dôležitá a ako vám môže pomôcť?

Absolvovať pravidelné urologické prehliadky je dôležité najmä od 40. roku života. Podľa...

Dovolenka s komplexnými službami

Hotel Milano Marittima je klenotom Romangna rivéry v Taliansku. Ponorený do krásnej kra...

TOP 10 najpredávanejších značiek šampanského za rok 2013

Pri pohľade na počet predaných fliaš, vznikol zoznam ktorý ukazuje popularitu najpredáv...