Skip to main content

Centrum pánskeho luxusného štýlu

| menworld.sk | Štýl

"Škoda, že som o tom nevedel," - také sú reakcie zákazníkov ktorí sa prvýkrát dozvedeli o tomto obchode. Heartless sa nachádza v zámožnej londýnskej štvrti, tu si môžete kúpiť veľké množstvo vecí najväčších módnych značiek. Na výber je z umeleckých diel, nábytku, kozmetiky alebo aj značkových vín. Všetko je dostupné.

James Brown, majiteľ obchodu mal veľkú potrebu nakupovať luxusný tovar. V roku 2007 kedy otváral svoj obchod neexistoval v Londýne priestor pre mužov, ktorý by ponúkal tak široký sortiment luxusného tovaru rôznych značiek. "Vždy som sa zaujímal o módu, tak som sa rozhodol založiť vlastný obchod" - hovorí James.

Predaj je stále v plienkach, v posledných mesiacoch sa ale predaj rozšíril aj o zákazníkov mimo tejto mestskej časti a obchod sa stal vyhľadávaným.

V ponuke nájdete jordánske svetre, exkluzívne retro tenisky Nike, historické rámy na obrazy, kufre Luis Vuitton alebo aj luxusné kožené doplnky.

Obchod bol vytvorený pre ľudí ktorí vyžadujú viac pozornosti a dobrodružstva. Tu vám jedna osoba otvorí dvere, pokochať sa môžete originálnym automobilom Porsche z roku 1960 ktoré sa nachádza vo vstupnej hale, alebo Lamborghini zaparkované na ulici pred obchodom. Na privítanie nápoj po príchode a osobný poradca umocňujú zážitok z nakupovania.

Jamesov obchod má obrovský potenciál a už teraz rozvíja spoluprácu s ďalšími svetovými značkami, do portfólia by sa mal dostať už onedlho nábytok vyrábaný na želanie zákazníka.

Prečítané: 11520x
Späť hore