Máte nazvyš 2 milióny? Pri kúpe diamantu zažijete luxusné dobrodružstvo!

ilustračná fotografia ilustračná fotografia

Máte nazvyš 2 milióny dolárov? Potom práve pre vás máme skvelý nápad ako ich investovať a zažiť nevídaný luxus vďaka World Of Diamonds. Nie je to len o diamante, hoci Jane Seymour je skutočne výnimočný. Je to pozvanie do Cé La Vi v Singapure, aby jedlo, ktoré je v cene 2 milióny, sa stalo vašim zážitkom na celý život.

8 hodinové dobrodružstvo sa začína 45 minútovým letom helikoptérou, čo vám poskytne jedinečný výhľad na panorámu Singapuru. Po pristátí už čaká luxusný Rolls Royce so šoférom. Cesta pokračuje ku kultovému hotelu Marina Sands Bay, na 18 chodové ázijské menu, pre dokonalú atmosféru budete sedieť medzi 10 000 čerstvými ružami a to na 57. poschodí.

Tu si je už naozaj z čoho vyberať, ustrice s penou zo šampanského, kaviár, paštéty z husacej a teľacej pečene, jahňacie mäso, či pstruh privezený priamo z Aljašky. Bravčová panenka a sviečkové grilovaná na dreve z jabloní dodáva potrebnú mieru výnimočnosti. Jedlo si vychutnáte paličkami ozdobené diamantom, nechýbajú na nich vyryté mená hostí, ktoré si po večeri môžete odniesť so sebou.

Samozrejme, že jedlo by nebolo úplné bez kvalitného vína, archívne vína v ponuke sú priam neuveriteľné. Ročníky medzi 1944 - 1955. Dokonca aj kreslá, na ktorých hostia sedia sú vyrobené na zákazku.

Riaditeľ World of Diamonds povedal, že zakúpené šperky sú v hodnote 2 milióny dolárov, avšak chcú svojim klientom dopriať atraktívny zážitok pri ich kúpe.

 

Zdroj: luxuo.com

Write a comment...
0 awesome comments!