Originálny darček zo sex shopu? Prečo nie

| Manworld.sk | Štýl

Každý jeden rok si v tomto období kladiete tú istú otázku, aký darček vybrať? U niekoho máte jasno hneď a v iných prípadoch si s tým lámete hlavu aj niekoľko mesiacov vopred. Záleží to od toho, ako dobre danú osobu poznáte, a o čom viete, že jej určite urobí radosť.

Nemali by ste ale svoje sympatie k obdarovávanej osobe prejavovať vždy len drahým darom. Pravé kúzlo by malo spočívať v niečom inom. Potešiť originálnym a niekedy možno aj praktickým darčekom. My vám povieme, prečo by ste ho mali hľadať v online sexshope.

Pretože sex je zdravý

Je to prirodzená potreba každého jedného človeka, na základe ktorej si uspokojujeme svoje túžby. Okrem toho vám sex pomáha zlepšovať aj vaše zdravie po viacerých stránkach. Takže opäť dôvod na to, aby ste svojej partnerke kúpili plastové vibračné vajíčka. Nerobte z toho zbytočné tabu a doprajte jej.

Pomáha s imunitou

Sex je dokonalým prostriedkom, ako zvýšiť v našom tele hladinu protilátok imunoglobínu A, ktoré bojujú s vírusmi veľmi účinne. Pri pravidelnom sexe v minimálnom intervale dvakrát do týždňa si ich množstvo môžete zvýšiť až o 30 %. V tomto chladnom a sychravom počasí vám to padne určite vhod.

Zlepšuje pamäť a zmierňuje bolesť

Aj to je jedna z ďalších výhod intímne strávených chvíľ s vašou partnerkou. Ak by ste boli náhodou zaneprázdnení, môžete jej z recesie objednať nafukovacieho chlapa, alebo sa jej venovať osobne.

Sex vám pomáha zlepšovať aj pamäť, pretože sa jeho vplyvom uvoľňuje viac neurónov v hipokampuse, čo je najdôležitejšie centrum mozgu v tejto oblasti. Pri sexe máte pociť uvoľnenia a šťastia, za čo môžu ďalšie hormóny, jedným z nich je aj oxytocín. Dokonca je dobrou prevenciou proti vzniku rakoviny prostaty, takže niet prečo váhať.

Nebojte sa spestrenia v oblasti intímneho života. Zamierte do online predajne a diskrétne zabalené vám všetko doručia priamo domov.

Prečítané: 6206x
Späť hore
Vyberáme

Sedacia súprava ako nevyhnutný doplnok obývacej izby

Pohovka je pravdepodobne najdôležitejším nábytkom v miestnosti. Je multifunkčný, slúži ...

Bali - ostrov plný krásnej prírody a nezabudnuteľných zážitkov

Bali je jedným z najobľúbenejších destinácií pre dovolenky v Indonézii a ponúka nezabud...

Projekt DramRoom zpestří český trh s alkoholem

Pomocí degustačních sad prémiových destilátů chce Čechy naučit pít kvalitní whisky ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk