Pozrime sa na to, aké hodinky nosia najmocnejší muži sveta

| Manworld.sk | Štýl

Pamätáte si, ako Vladimír Putin zavolal svojho labradora na tlačovú konferenciu v Soči s Angelou Merkel? Zrejme zabudol, že nemecká kancelárka  nemá rada psiu spoločnosť, alebo, ako tvrdia niektorí analytici, chcel byť pánom situácie. Pravdepodobne rovnakou silou ako mal Putinov pes na tlačovke, funguje aj oblečenia a najmä hodinky. Práve hodinky môžu znamenať viac ako tisíc slov, prioritne luxusné kusy na rukách politikov, ktoré máme možnosť vidieť aj na našej politickej scéne.

Prince Charles

Parmigiani Fleurier Toric Chronograph

Osobe ako princ Charles, by určite nikto nevytkol hodinky primerané k jeho postaveniu. Princ Charles má v obľube značku Parmagiani, ktorá je považovaná za jednu z najviac elitných značiek na zemi.

Barack Obama

Jorg Gray 6500 Secret Service Limited Edition

Ak nechceš byť označený za kancelárskeho vtierača, je lepšie vyhnúť sa nákupom darčekov pre svojho šéfa. No ak je nadriadený Barack Obama, je to iný prípad. V roku 2007 dostal od šéfa tajnej služby hodinky Jorg Gray v limitovanej edícii, od vtedy je bývalý prezident vidieť bez týchto hodiniek len zriedka.

Donald J. Trump

Donald J. Trump Signature Collection

Asi nikdy nepremeškal obchodnú príležitosť, Donald Trump sa pustil do výroby vlastnej značky, a to pre seba. V roku 2005 vyrobili hodinky Trump Signature Collection, modely boli podozrivo podobné značkám Tag Heuer či Rolex, v skutočnosti sú ale orginálne a každý to vie.

Justin Trudeau

IWC Regulateur
 
Pre liberálov ťažké časy, no pre kanadského premiéra to akoby neplatilo. Tento večný optimista má v obľube hodinky IWC Regulateur - zároveň sú aj obľúbenou značkou postavy politického seriálu Domček z kariet, Franka Underwooda.
Vladimír Putin

Blancpain Grande Date Aqua Lung

Putinove hodinky nesú v sebe silný odkaz nebojácneho a silného politika. Je však menej jasné, aká je Putinova finančná spôsobilosť na kúpu hodiniek v hodnote viac ako 10 000€. Oficiálny národný plat ruských politikov by na kúpu len sotva stačil.
 
Kim Jong-Un

Movado Museum
Pre severo-kórejského vodcu je to zvláštna voľba, nie pre samotný vzhľad hodiniek, ale pre ich nelegálnosť v krajine. Režim zakazuje väčšinu dovozového tovaru, vrátane hodiniek Movado.
Pápež František

Casio MQ24-7B

Obklopený zlatom a luxusom, možno práve preto sa pápež rozhodol pre skromnejší model hodiniek. Casio MQ24-7B v retro dizajne určite nebudú odvádzať pozornosť od božích skutkov.
 
Dalajláma

Pattek Philippe Ref 658
 
Asi mnoho ľudí napadlo, ako sa mohol duchovný vodca dostať k tak drahým hodinkám? Hodinky Pattek dostala jeho svätosť ako dar od bývalého amerického prezidenta, Franklin D. Roosevelta.

 

Prečítané: 10345x
Späť hore
Vyberáme

Máte nazvyš 2 milióny? Pri kúpe diamantu zažijete luxusné dobrodružstvo!

Máte nazvyš 2 milióny dolárov? Potom práve pre vás máme skvelý nápad ako ich investovať...

Cigary: 1. História v tabakovom liste

Aktívnych fajčiarov cigariet je na našej planéte okolo 1 miliardy. Či už medzi nich pat...

Vespa Emporio Armani

Emporio Armani sa spojili s talianskym výrobcom Piaggio, aby spolu uviedli na trh Vespa...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk