Skip to main content

Aj tlačiareň vás môže zachrániť

| manworld.sk | Téma

Skúškové obdobie na vysokej škole je náročné nielen pre študentov, ale v tomto období dostanú poriadne zabrať aj tlačiarne.

Tlačiareň vysokoškoláka musí počas každého skúškového vypľuť stovky strán materiálov, poznámok, skrípt či ťahákov, a to nie je hračka. Ani pre tlačiareň, ani pre študenta, kým sa to naučí. Preto by ste mali mať v tomto kritickom období doma zásoby zeleného čaju, ginko biloby, kávy, čistého papieru, pevných nervov a dobrej pamäte. Ak chcete byť pripravený skutočne na všetko, nakúpte aj náplne do tlačiarne, pretože by bolo veľmi nepríjemné, keby vám o desiatej večer deň pred skúškou po tom, čo sa stihli vytlačiť iba prvé 3 strany zo 68 stranových poznámok, došiel toner.

Dať svojej tlačiarni dobrý a kvalitný servis je dôležité nielen počas skúškového obdobia, ale malo by to byť samozrejmosťou aj mimo neho. Nikdy totiž neviete, kedy budete jej služby potrebovať a častokrát vás môže zachrániť – vytlačiť vstupenky na koncert či na futbal po tom, čo ste pred odchodom z domu zistili, že originálne lístky ste stratili, alebo keď cestujete v piatok domov vlakom a chcete sa vyhnúť nekonečným radom pri pokladniach na stanici, tak si kúpite lístok cez internet, vytlačíte a už vás nečaká žiadne dlhé čakanie a strata nervov.

Za takúto záchranu vašej kože v hodine dvanástej by ste mali svoju tlačiareň rozmaznávať. Utíšiť jej smäd tými najlepšími tonermi, ktoré vám budú slúžiť omnoho lepšie ako tie, za ktoré ste chceli ušetriť peniaze. Teraz už viete, že na tomto sa vám neoplatí šetriť. Doprajte svojej tlačiarni osvedčenú značku tonerov Brother, Canon, Xerox či HP. Ak máte strach, že je to zbytočne vysoká investícia, počet strán, ktoré vám tieto tonery vytlačia a ich kvalita tlače, vás presvedčia o tom, že ste svoje peniaze rozumne investovali.

Prečítané: 9817x
Späť hore