Skip to main content

Ako sa vyhnúť problémom v posteli a vzťahu?

| Manworld.sk | Téma
Zdroj obrázka: US 2015/Shutterstock.com

Erektilnou dysfunkciou trpí až 50 % mužov v určitom veku, pričom počet postihnutých sa vplyvom ďalších faktorov prudko zvyšuje. A to nie je vôbec žiadna dobrá správa, pretože vplyvom jednej dysfunkcie vznikajú ďalšie, ktoré môžu ohroziť nielen vaše chvíle potešenia, ale dokonca aj samotný vzťah.

Aby ste tomu predišli a vyhli sa všetkým nepríjemným situáciám, ktorých vznik vám v tejto súvislosti hrozí, odporúčame vám zoznámiť sa s niektorými jednoduchými odporúčaniami.

Aj strava ovplyvňuje potenciu

Je známe, že jedenie potravín s vysokým obsahom tuku a cukru, ako aj veľkého množstva červeného mäsa je pre telo škodlivé. Okrem obezity a vysokej hladiny lipidov v krvi sa môžu vyvinúť ochorenia ako cukrovka alebo artérioskleróza. Tie zase môžu viesť k impotencii.

Vyvážená strava môže mať naopak pozitívne účinky. Na zlepšenie erekcie alebo prevenciu erektilnej dysfunkcie je potrebné dbať na to, aby ste jedli čo najčerstvejšie a najprirodzenejšie (t. j. priemyselne nespracované) potraviny. Vo všeobecnosti pozitívne pôsobí konzumácia čerstvého ovocia a zeleniny, orechov, celozrnných výrobkov a rýb.

O potravinách, ktoré obsahujú veľa antioxidantov, sa hovorí, že majú špeciálnu silu zvyšujúcu potenciu. Patria sem napríklad černice, jablká, paradajky, orechy, citrusové plody a zemiaky. Dbajte tiež na to, aby ste počas dňa pili čo najviac tekutín, najlepšie vody a nesladeného bylinkového alebo ovocného čaju.

Dajte do poriadku celé svoje telo

Veľmi veľký vplyv na fungovanie a váš výkon v posteli má aj fyzická a psychická kondička. Aby ste si preto mohli s partnerkou užiť intímne chvíle čo najlepšie a bez nepríjemných prekvapení, odporúčame vám dať do poriadku svoje zdravie po fyzickej i psychickej stránke.

Najlepšie na tento účel sú naše najlepšie termálne kúpele, v ktorých si zregenerujete svoje unavené telo kompletne a bez zbytočných starostí.

Vyskúšajte niečo nové

Veľmi škodlivým faktorom, ktorí ničí vašu potenciu a chuť do intímneho zblíženia, je aj stereotyp. V mnohých prípadoch môžu byť dokonca monotónne chvíle vo vzťahu a sexe škodlivejšie ako čokoľvek iné. Preto skúste vniesť do svojho života zmenu. Vyskúšajte príjemné BDSM praktiky a uvidíte, že pozitívna zmena sa dostaví pomerne rýchlo. Alebo si overte v praxi, ako fungujú erotické hračky.

Za lepšou erekciou nemusíte hľadať len tabletky a chémiu, v niektorých prípadoch sú nápomocné aj vyššie spomenuté a veľmi jednoduché riešenia, ktoré sa oplatí vyskúšať.

Prečítané: 702x
Späť hore