Ako vyriešiť vaše problémy v intímnom živote?

| Manworld.sk | Téma

Určite s nami budete súhlasiť, ak si povieme, že v živote človek dokáže zvládnuť toho naozaj veľa. Inak tomu nie je ani vo vzťahu medi dvoma partnermi. Problémy sa ale často objavia až vtedy, keď sa to začne týkať intímností a problémov v sexe. Ako to vyriešiť?

Odlišný pohľad

Problémom číslo jedna je to, že ide o dve rozdielne pohlavia, ktoré majú pohľad na vec v rôznych situáciách často odlišný. Skúste ale z tejto rozdielnosti čo najviac vyťažiť. Niekedy je to jednoduchšie a inokedy si musíte zasa počkať na vhodnejšiu chvíľu. Ak chce jeden partner experimentovať, druhý nech vyberie formu konkrétnej zábavy, kde vám môžeme odporučiť napríklad špeciálne vibračné vajíčka.

Nezabúdajte a riešte veci okamžite

Dosť často sa stáva aj to, že vo vzťahu jednoducho prehliadame dôležitosť toho druhého a neuvedomujeme si význam jeho prítomnosti, a prečo sme sa s ním, možno aj na známej sexzoznamke spolu stretli. Až po rozchode prídeme na to, aký klenot sme vedľa seba mali.

Preto si dávajte pozor! Ak ste už vyriekli slová, ktoré vás potom mrzia, nezabudnite sa ospravedlniť! Rovnako tak myslite na výročia, oslavy narodenín, a to aj u rodinných príslušníkov. Aj tieto zabudnuté veci sa môžu odraziť na kvalite intímne strávených chvíľ s partnerkou.

Nedostatok romantiky vám môže zničiť vzťah

Pre väčšinu žien sú romantické prejavy lásky - slová, priznania, kvety a šialené činy - niekedy dôležitejšie ako to, čo človek považuje za svoju podstatu. Žena potrebuje neustálu istotu, že ju muž miluje a stará sa o ňu, ako o kvetinku, ktorú treba pravidelne zalievať.

Tieto veci zvyšujú sebadôveru a podporujú túžbu, ktorá sa v spravodlivom sexe skladá z mnohých zložiek. Ak všetko toto ale v priebehu rokov zmizne, žena sa cíti vyčerpaná, alebo pre svojho muža zbytočná.

Na romantiku a oživenie vzťahu toho veľa netreba. Záleží to samozrejme od hodnôt, ktoré obaja uznávate, ale veľké dary žena skutočne vždy nepotrebuje, ide o lásku a potešenie, ktoré si môžete spolu užiť aj v posteli. Možno aj s dobrou vákuovou pumpou.

Posteľ prestala byť posteľou

Toto nie je metafora. V skutočnosti mnohí z nás už dlho používajú posteľ na úplne iné účely a ani si to nevšimnú. Ako často sem prinášate so sebou knihu, pár sendvičov alebo dokonca aj notebook? Alebo tu sledujete pravidelne  televíziu? Určite sa pred spaním hráte aj s mobilom!

Všetky tieto spomenuté témy a činnosti môžu vaše libido zničiť. Stanú sa pre vás prioritou a na obyčajný sex sa potom zabúda. Robte to inak a spálňa nech je len miestom pre vaše pohodlie, relax a potešenie.

Prečítané: 4185x
Späť hore
Vyberáme

Neviete sa dočkať, kedy už konečne naštartujete motorku?

Užívať si krásy rôznych kútov sveta pomocou automobilu je na nezaplatenie. Nie je to al...

10 návykov, ktoré sebavedomí ľudia praktikujú každý deň

Všetci poznáme ľudí, ktorí sú sebavedomí. Avšak keď sa povie „sebavedomie“, mnohí z nás...

Dokonalá údržba a bezpečnosť strojov a zariadení sú pre výrobu to najlepšie riešenie

Ideálne podmienky na prácu si môžete dovoliť vytvoriť len v domácom prostredí, kde sa o...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk