Téma

Čo jesť pre zlepšenie erekcie I. časť

| manword.sk | Téma

Vyšší vek, stres, viac povinností. Tieto okolnosti zapríčiňujú vznik problémov s potenciou a erekciou u nie jedného muža.

Verte, či nie, ale pestrá strava, zložená z ovocia a zeleniny, dokáže zlepšiť erekciu - a to aj na dlhší čas. V I. časti nášho príspevkového seriálu prinášame tipy na tie druhy ovocia a zeleniny, ktoré môžu zaručene pomôcť pri problémoch s erekciou aj vám.  

Citrusy  

Citrusy predstavujú prvé miesto v rebríčku „naj“ ovocie na zlepšenie erekcie. A to práve vďaka vysokej dávke vitamínu C, ktorý priaznivo vplýva na mužskú erekciu. Už približne 200 mg tohto vitamínu rozprúdi mužské spermie, ako aj pohlavné orgány. Ak by ste nič nepocítili, zvýšte hodnoty tohto vitamínu na 1 000 mg. Spočiatku jedzte iba citrusové plody vždy, ak je to možné. Postupne znižujte dávky a nakoniec budete môcť prejsť k jednému citrusu.

Banán

Banán už len svojím tvarom jednoznačne patrí do erotickej sféry. Navyše svojím zložením (predovšetkým vďaka bufotenínu) sa vám bude žiť a dýchať ľahšie. Všetko prekonáte s radosťou, stres bude minulosťou. Tento trend priaznivo ovplyvní aj vašu erekciu. Banán je veľmi prospešný nielen surový, ale aj varený či pečený.

Ananás

Ak vám nechutia citrusy a banány, vsaďte na ananás. Ananás a jeho sezóna sa nezadržateľne blíži. Má v sebe veľa prospešných látok, ktoré podporujú práve mužskú erekciu. Tak si ho doprajte viac počas blížiacich sa sviatkov.

Erekciu si však môžete zlepšiť nielen vyššie popísanými druhmi ovocia, ale aj nasledovnou zeleninou.

Špenát

Vysoké dávky železa a sily, nielen pre vaše telo, ale aj pre vašu erekciu. To ponúka práve špenát. Máte z jeho konzumácie strach? Pripravte si ho na spôsob, ktorý si zamilujete. Špenát má v sebe veľa horčíka, ktorý rozširuje samotné cievy. Navyše obsahuje veľa kyseliny listovej, podporujúcej činnosť penisu a erekcie.  

Brokolica, ružičkový kel

Brokolica a tiež aj ružičkový kel rovnako obsahujú veľa kyseliny listovej. I keď možno nechutí tento druh zeleniny ako by ste si predstavovali, kvôli lepšej erekcii by ste to mali vydržať. Základom pre váš zdravý sexuálny život je práve zelená zelenina. Zelená farba značí, že práve táto zelenina obsahuje viac kyseliny listovej, ktorá účinne pomáha a zlepšuje erekciu u každého muža.

Je zrejmé, že iba s ovocím to nepôjde. Dôležité je upraviť celkový životný štýl. Dáte sa na to?

 

- PR článok

Prečítané: 7631x
Späť hore
Vyberáme

Zariaďte si svoje podnikanie

Vlastniť firmu nie je jednoduché. Čaká Vás veľa práce a rôznych povinností, no všetko z...

Ako sa vyhnúť krádeži na dovolenke?

Keď sú ľudia ďaleko od domova, hľadajú relax, zábavu a často so sebou nosia rôznu techn...

Dokonalá údržba a bezpečnosť strojov a zariadení sú pre výrobu to najlepšie riešenie

Ideálne podmienky na prácu si môžete dovoliť vytvoriť len v domácom prostredí, kde sa o...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk