Flirtujete?

Asi prvá vec, ktorá človeku napadne, keď niekto spomenie podvádzanie, je sex. Ale podvádzanie môže byť oveľa zložitejšie. Pokiaľ ide o emocionálne podvádzanie alebo kybersex, povedala by vaša manželka alebo priateľka, že o nič nejde? Je to ako hracia plocha z množstvom šedých zón. Čítajte ďalej a zistite, čo je skutočný podvod.

Pozeranie na brušný tanec

Predstavte si, že ste s kamarátmi na pánskej jazde a celú noc vám skupina sexy bohýň predvádza brušný tanec. Je to zábava, páči sa vám to a pravdepodobne pôjdete aj nabudúce pokiaľ bude príležitosť.

Je to podvod? Nie!

Nie je na tom nič intímne, pozerať sa je prirodzené. Brušné tanečnice sa predvádzajú pre zábavu, nie pre hľadanie sexuálneho partnera.

Skrývanie ženského priateľstva

Ste chlap, ktorý má kamarátky, ktoré sú pre vás dôležité. Avšak, nemusíte o nich hovoriť s vašou priateľkou, pretože je sebecká a mohla by vám vaše priateľstvo značne narušiť. Udržaním takéhoto tajomstva si môžete zabezpečiť dobrý vzťah s kamarátkou a zároveň byť šťastný s vašou ženou.

Je to podvod? Áno!

Aj keď to nie je o sexe, faktom je, že stále pred ňou máte tajnosti. Možno sa budete chcieť pýtať sám seba, či je to správne alebo nie. Buďte otvorení o svojom živote, veď vaša priateľka je súčasťou toho všetkého. Ale ak si nie ste istí, možno je vaše tajomstvo náznakom väčšieho problému vo vašom vzťahu.

Získanie dôvery v inej žene

Nie, nie je to to, čo si myslíte. Existuje pár vecí, o ktorých by ste sa radšej porozprávali s inou ženou. Môže ísť o vzťah alebo čokoľvek iné, čo je pre vás pri vašej priateľke frustrujúce. Jednoducho, niektoré veci sa ľahšie hovoria inej žene.

Je to podvod? Nie!

Len preto, že ste hovorili s inou ženou neznamená že ide o podvádzanie. Ak máte skutočne rád svoju priateľku nebojte sa zveriť aj inej žene, nezabúdajte však, že je to len tenká hranica ktorá vás delí aj od iných vecí.

Neuvedený stav na Facebooku

Aj napriek zmene ste stále neaktualizovali svoj stav na Facebooku a stále hovoríte, že nie ste pri počítači.

Je to podvod? Nie!

Kto povedal, že by ste mali o všetkom čo robíte informovať celý svet? Mnoho ľudí nemá rado zverejňovanie podrobností o ich živote. Určite to nie je podvod.

Blízky tanec s inou...

Desivá scéna môže prísť, keď sa ocitnete sami na parkete s inou ženou, môže sa vám to páčiť ale cítite, že vaša priateľka na vás pozerá a žiarli.

Je to podvod? Nie!

Je to len tanec, OK, možno ste sa sem tam viac priblížili, ale k žiadnemu intímnemu kontaktu neprišlo.

Chat alebo kybersex

Môžete pravidelne navštevovať chaty a viesť konverzáciu s rôznymi ľuďmi. Pár krát ste dokonca mali kybersex, veď čo je na tom, v reálnom živote ste sa ich ani nedotkli, tak je v tom problém?

Je to podvod? Áno!

Aj keď sa to môže zdať ako neškodná zábava, pretože fyzicky nie ste s nikým, dá sa to kvalifikovať ako podvod, pretože: ak ste ju zatajili ako svoju partnerku, tak preto aby ste uspeli u inej. Mimo vášho vzťahu vyhľadávate sexuálne vzrušenie. Nemusí ísť o fyzickú blízkosť, ale sexuálne správanie poprieť nemôžete.

 
Podvádzate? Opýtajte sa svojho svedomia. Samozrejme, každý má svoje definície pre podvod.

Dobrým sprievodcom je vlastný pocit, ak máte pocit viny, alebo pocit nutkania na pokrytie vašich túžob, potom o podvod ide.

Write a comment...
0 awesome comments!