Hľadať partnera nie je ako hľadať kľúče

Celý život niečo hľadáme – kľúče od bytu, cestu k Eiffelovke, okuliare, zatúlanú mačku či partnera. Kde však nájsť partnera?

Medzi matracmi gauču, kde boli kľúče, to nebude, v susedovej záhradke, kde bola zatúlaná cica, to tiež nebude, ani na Champs de Mars ako Eiffelova veža to nebude, hoci tam je pravdepodobnosť o čosi vyššia, že by sme si tam našli partnera. Čo tak skúsiť online zoznamku? Nemusíte letieť do Paríža, nemusíte chodiť do susedovej záhrady ani prehľadávať gauč, aby ste našli to, čo hľadáte. Z pohodlia domova nájdete partnera, po akom túžite.

Zoznamka je ideálny priestor na zoznámenie online nielen pre menej odvážnych. Každý si tu nájde to, čo hľadá. Pretože Zoznamka je rozdelená aj do tématických miestností – či ste už osamelý rodič, senior, športovec, zdravotne postihnutý, milovník zvierat alebo kresťan, tak sa na vás myslelo a je pre vás vytvorená miestnosť, kde nájdete ľudí podobných ako vy. Keď vstúpite do takejto miestnosti, už viete, akých ľudí tam môžete čakať. Ste si istý, že máte niečo spoločné, čo vás spája a vtedy sa rozhovor nadväzuje už jednoducho. Navyše môžete použiť filter na vyhľadávanie ľudí podľa veku, pohlavia či záľub. Začať rozhovor s neznámym človekom nikdy nebolo jednoduchšie.

Myslelo sa aj na tých, ktorí nemajú veľa času a sú zavalení prácou, no potrebujú si uspokojiť svoje fyzické potreby. Pre takýchto ľudí je vytvorená erotická zoznamka. Ak ste pod neustálym stresom a nepoznáte, čo je voľný čas a viete, že kvôli tomu by ste zanedbávali aj vzťah, ale potrebujete fyzickú blízkosť, možno si nájdete partnera v sex zoznamke. Je rok 2015 nemusíte sa báť, že by sa na vás kvôli tomuto pozeral niekto cez prsty. Ľudia si svoje potreby musia uspokojovať, ináč sa to podpíše na ich zdraví. Tak smelo do toho, nájdite si svoju spriaznenú dušu.

 

PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!