Jej najlepší priateľ je chlap

Nie je to nezvyčajné pre mužov aj ženy, ktorí majú priateľov. Vy určite kamarátky, ona kamarátov, ale ak je jej najlepšia kamarátka chlap, to je už iný príbeh.

Či majú alebo nemajú byť ženy a muži najlepší priatelia je už dlhšiu dobu predmetom diskusie, diskusie ktorá stále nie je uzavretá. Postačí keď povieme, že heterosexuálny muž a žena nemôžu byť najlepšími priateľmi, pretože skoro vždy sa im do cesty postaví sex.

Preto keď sa zdajú byť žena a muž najlepšími priateľmi, veľa ľudí si myslí, že spolu spávajú.

Tak čo urobíte keď stretnete dievča, začnete s nou chodiť a zistíte že jej najlepší priateľ je chlap? Možno ostanete žiarliví, neskôr majetníckí a to vám veľké šance na trvajúci vzťah nedáva. Trik je v tom, aby ste vedeli posúdiť či jej priateľ predstavuje hrozbu pre váš vzťah a potom riešiť situáciu zodpovedajúcim spôsobom.
 
NEPREZDRAĎTE ŽIARLIVOSŤ

Prvú vec, ktorú musíte spraviť, je skryť žiarlivosť. Je pravdepodobné, že vaša priateľka mala pred vami nápadníkov, ktorí nedokázali zvládnuť fakt, že jej najlepší priateľ je muž. Je obzvlášť dôležité uvedomiť si problém už na začiatku vzťahu. Samozrejme, potrebujete viac informácií aby ste sa rozhodli ako budete ďalej pokračovať.
 
ZOZNÁMTE SA S NÍM

Povedzte jej, že ho chcete spoznať. Je to jediný spôsob ako budete vedieť zhodnotiť ich vzťah. Pozerajú sa na seba túžobne? Flirtujú spolu? Pamätajte na to, aby ste udržali na uzde svoju žiarlivosť. Je to jej kamarát, takže bude asi prirodzené keď sa budú objímať a dôverne sa rozprávať. Váš hlavný cieľ je posúdenie situácie.
 
BUĎTE K NEMU PRÍJEMNÝ

Určite by ste vynaložili úsilie, aby ste sa príjemne správali k jej kamarátkam, prečo tak nespraviť aj v prípade keď je to chlap?

Ona vás bude súdiť aj podľa toho, ako sa správate k jej kamarátovi, takže nato nezabúdajte. Okrem toho, ak sa k nemu budete dôstojný, keď nastane trápna situácia, ako hlupák bude vyzerať on.
 
ZISTITE ICH MINULOSŤ

Ak ste si overili, či pre vás jej priateľ nie je hrozbou, je na čase zistiť viac o ich minulosti. Mimochodom sa opýtajte, či spolu niekedy mali niečo viac ako kamarátstvo. Udržujte ale stále príjemnú atmosféru. Je tu šanca, že mali opitý románik na strednej škole. Opýtajte sa ho na jeho vzťahy, ak odpovie spôsobom: "asi nikdy nenájdem tú pravú" - je tu riziko, že čaká práve na tú vašu.
 
KONIEC JEHO ETAPY

Keď je jej najlepší priateľ chlap, je pravdepodobné, že vám to bude spôsobovať problémy vo vzťahu a to preto, že tu bude vždy iný chlapík, s ktorým bude rozprávať o intímnostiach. Ale ak chcete aby váš vzťah mal šancu, musíte sa stať vy, chlapom číslo jedno v jej živote. Potom zavolá vám ako prvému s dobrou ale aj zlou správou. Tu sú niektoré techniky, ktoré vám k tomu pomôžu:
 
NÁJDITE MU PRIATEĽKU

Oslovte niektorú z vašich kamarátok a dohodnite si spoločné stretnutie. Naznačte, ako sa k sebe hodia a odpútavajte ho od pozornosti k vám dvom. Začnite spoločným rande.
 
NECH O ŇOM PRESTANE HOVORIŤ

Ďalšou užitočnou technikou je, keď o ňom bude hovoriť čoraz menej. Podporte ju za každým keď sa naňho bude stažovať. Buďte pri nich vždy, keď sa začnú pre niečo hádať a zastaňte si ju. Nezabudnite ostať viac pasívny ako aktívny, tým, že ho budete urážať to len viac pokazíte.
 
UMENIE ODPÚTANIA

Je dôležité si uvedomiť, že ženy majú a budú mať priateľov mužov. Nehovoríme vám, aby ste si s jej kamarátom čo najlepšie rozumeli. Hovoríme len, že ak je jej najlepší priateľ chlap, bude lepšie ak podniknete preventívne kroky k udržaniu zdravého vzťahu.

Write a comment...
0 awesome comments!