Keď vás nenávidí kamarátova priateľka

| menworld.sk | Téma

Niet  pochýb o tom, že dynamika priateľstva medzi mužmi sa zmení, keď si jeden z nich nájde vážnu známosť. Ak je dievča chladné, väčšina jeho kamarátov sa ňou bude zaoberať, ak len jednotlivec, môže si pripadať ako tretie koleso na voze. Ale priznajme si, niektoré dievčatá sú jednoducho na zahryznutie (najmä pokiaľ ide o priateľstvo dievča) a môže spôsobiť vážne spory. Je to celkom bežný problém.

SHERLOCKA HOLMESA NA ŇU

Za predpokladu, že s ňou nie je úplná zábava, môžete sa pokúsiť vstúpiť na nebezpečný terén, inak známy ako žena. Nenesiete vinu za náladu, ale budete o krok bližšie k náprave, možno sa vám podarí pochopiť jej logiku. Tiež je dobré sa opýtať kamaráta priamo, prečo je s ňou. Tu sú niektoré z najpravdepodobnejších dôvodov prečo sa správa ako ľadová kráľovná.

DÔVOD Č. 1: VIDÍ VÁS AKO OHROZENIE

Potom, čo má dievča svoje pazúry v dobrom človeku, nechce riskovať, že ho od nej zoberiete preč. Ona môže dôverovať svojim priateľom a bude sa cítiť stále v ohrození ak ho vy a ďalší priatelia budete volať večer do baru. Ak ste jedným z týchto priateľov, je tu predpoklad, že ona to môže vnímať ako riziko rozchodu a teda hrozbu pre svoje šťastie.

Čo s tým? Nie je vaša úloha zmierniť jej neistoty, ale môžete jej jemne ukázať, že nie je všetko o nej a jej priateľovi. Pozvite ju niekedy s vami von, ukážte jej ako trávite čas mimo domu, nech to vidí na vlastné oči, ako neškodný (zvyčajne)  je váš večerný výlet.

DÔVOD Č. 2: VYLÚČILI STE JU

On má novú priateľku, ona svojho vytúženého chlapa a potom ste tu vy, ostatní priatelia, môžete byť pre ňu odstrašujúci. Môže sa medzi vami cítiť ako outsider, ak neprejavíte aspoň malú snahu zahrnúť ju do rozhovoru. Práve kvôli vám sa bude cítiť opovrhovaná.

Čo s tým? Nie je nutné aby ste pre ňu pripravili červený koberec, ale sem tam sa jej v rámci skupiny prihovorte, tých pár minút môže byť pre ňu v tej chvíli ako celý svet.

DÔVOD Č. 3: ZÁVIDÍ VÁM PRIATEĽSTVO SO SVOJÍM MUŽOM

Keby to bolo podľa väčšiny žien, chceli by mať zo svojej polovičky muža pre všetko. Či sa už jedná o pracovný problém alebo je ich o "jednu viac" na dámskej akcii, chcú byť jednoducho číslo 1 v jeho živote, aj keď vaše priateľstvo pestujete už 16 rokov a ona je tu len 3 mesiace.

Čo s tým? Nechcem obetovať svoj vzťah s dlhoročným kamarátom, ale ukázať jej, že si jej názor cením, opýtajte sa jej na kamarátku alebo zaujímavosť v práci. Bude sa cítiť spokojná.

DÔVOD Č. 4: VIDIA VÁS AKO TULÁKA

Ak je žena cieľavedomá, hľadá vyzretého a ambiciózneho muža a chce prijať ďalší krok ako je spoločné bývanie alebo svadba. Ak ste náhodou kamarát, ktorý býva u rodičov, je nezamestnaný z vlastnej vôle a celý deň sa fláka, okamžite od nej dostanete nepriateľskú nálepku. Bude sa snažiť aby jej muž nedopadol ako vy, aj za cenu ukončenia priateľstva.

Čo s tým? Nie je dôvod meniť svoju blaženú šťastnú existenciu pre babu tvojho kamoša. Ale decentné komplimenty na kamaráta, jeho nový byt alebo úspechy v práci pre ňou dokážu, že nechcete z neho urobiť toho starého človeka ktorý sa vracia do starého brloha pred televízor.

DÔVOD Č. 5: JEDNODUCHO JE TO SUKA

Vždy je tu dôvod, že neexistuje žiadna logika ani najmenší dôvod jej chladu smerom k vám. Ona je jednoducho studená, manipulatívna s neschopnosťou vidieť niekoho iného ako samú seba.

Čo s tým?  Porozprávajte sa s vaším kamarátom úprimne, je pravdepodobné že vás bude najskôr preklínať, ale potom uvidí to správne "svetlo". Neskôr si na to ešte spomenie a ocení vašu úprimnosť. Do tej doby skúste oprášiť umenie slušného človeka, ktorý vydrží bez agresívnych urážok aj keď má tu smolu, že musí byť v jej spoločnosti.

NEMUSÍ BYŤ VŽDY ODPORNÁ

Je jednoduché ju hneď odpísať, keď nie je od začiatku milá a podľa vašich predstáv. Dôležité je úsilie pokúsiť sa s ňou vytvoriť dobrý vzťah, pričom je pre vás najdôležitejšie udržať dobrý vzťah s vašim kamarátom. Bez ohľadu na príčinu, on sa bude cítiť vždy v strede medzi vami a jeho priateľkou. 

Prečítané: 13114x
Späť hore
Vyberáme

Čistý filter pevných častíc bez spaľovania a výmeny

Keď sa ukázalo, že „čistý“ naftový motor vypúšťa viac škodlivých a toxických látok, ako...

Nová trieda S od Mercedes-Benz odhalená

Mercedes-benz vydal fotografie nového modelu triedy S - kabriolet, predbehol tak svoju ...

Kroky k perfektnému ospravedlneniu

Nikto nie je dokonalý. Všetci z času na čas robíme chyby. Je to jednoducho súčasť ľudsk...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk