Komu to dlhšie trvá? Mužom, alebo ženám?

| menworld.sk | Téma

Vedeli ste, že muži potrebujú priemerne 13 minút na to, aby sa rozhodli čo si oblečú, zatiaľ čo ženy len 10 minút? Môže sa to zdať zvláštne ale nová štúdia ukazuje, že v skutočnosti trvá mužom príprava dlhšie ako ženám.

Výskum ukázal, že muži denne strávia priemerne 81 minút chystaním oblečenia a ostatnou úpravou svojho zovňajšku, zatiaľ čo ženy potrebujú o šesť minút menej.

Podľa štúdie venujú muži svojmu telu v sprche priemerne 23 minút, zatiaľ čo ženy 22. Mužom tiež trvá dlhšie holenie, asi 18 minút v porovnaní so 14 minútami, ktoré potrebujú pre svoje partie ženy. Pre niekoho možno aj prekvapivé pri zvážení, akú plochu svojho tela si holia ženy a muži.

Mužom trvá dlhšie aj bežná ranná hygiena, a to asi 10 minút, ženy to zvládajú lepšie o jednu minútu. Veľa mužov hovorí, že ženám trvá dlho výber oblečenia, výskum toto tvrdenie vyvrátil a zistilo sa, že ženy sú s výberom hotové za 10 minút, naopak, mužom výber trvá v priemere 13.

I keď sú čísla zaujímavé, otázkou ostáva, čo je za tým? Ako je možné, že mužom bežné každodenné úkony trvajú dlhšie ako ženám? Čo si o tom myslíte?

zdroj: askmen.com

Prečítané: 11459x
Späť hore
Vyberáme

Ako vyliečiť "opicu"

Keď sa ráno zobudíte po dobrej nočnej párty plnej alkoholu, výsledok je asi jasný. Alko...

5 praktických rád ako vybrať interiérové dvere

Dvere sú dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Určite by ste preto nemali podceňovať ...

9 vlastností Google Maps, o ktorých ste možno ani netušili

Google Maps sú veľmi užitočným a nápomocným nástrojom kedykoľvek, keď sa potrebujeme do...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk